تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا

آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوباآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا, پلان ملک-3
قیمت از 107.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 104 m² - 229 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 1, 2
 • 2, 3
 • 2009
 • 9
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 200 mt
 • 37 km

Antalya Airport129

شماره ملک ALN-179

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله پیاده روی کوتاه تا دریا
• ساحل خصوصی
• کسانی که یک خانه را از این پروژه خریداری می کنند، می توانند از امکانات هتل که 50 متری از این مجموعه با تخفیف 35 درصدی است، بهره مند شوند.

آپارتمان های با طراحی مدرن برای فروش نزدیک به تمام امکانات رفاهی در آلانیا

این آپارتمانهای فروشی در یک موقعیت توریستی و مرکزی در توسمور، آلانیا واقع شده اند. مکان های اجتماعی بسیاری مانند رودخانه دیم چای، برج سرخ و قلعه آلارا در این منطقه وجود دارد.

این آپارتمانهای فروشی آلانیا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بارها، مغازه ها، بازارها، مرکز خرید، کلینیک، داروخانه ها، پارک ها و حمل و نقل عمومی است. نزدیکترین مرکز خرید 50 متر با اینجا فاصله دارد. همچنین، این آپارتمان ها از مرکز اوبا در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمانهای با کیفیت در آلانیا 200 متر تا ساحل شنی، 2 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 37 کیلومتر تا فرودگاه گازی پاشا و 129 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این آپارتمانها در آلانیا در زمینی به مساحت 8632 متر مربع با متراژ 1554 متر مربع مساحت ساخت و ساز و 7078 متر مربع مساحت امکانات اجتماعی ساخته شده اند. این مجموعه مسکونی از 4 بلوک با 9 طبقه و در مجموع 160 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع دارای امکانات بسیاری مانند باغ زیبا، سرایداری، استخر شنا، استخر کودکان، سونا، مرکز تناسب اندام، آسانسور، کافه تریا، محوطه باربیکیو، سرسره های آبی، ژنراتور، زمین بازی کودکان، تنیس، زمین های بسکتبال - والیبال، پارکینگ ماشین، ی اتاق بازی با بیلیارد و تنیس روی میز، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و امنیت می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک توالت، یک اتاق رختشویی و 2 بالکن هستند.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس پنت هاوس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک توالت، یک اتاق رختشویی، 2 بالکن و تراس هستند.

همه آپارتمان ها دارای لوازم آشپزخانه، آبگرمکن برقی، آیفن تصویری، کالاهای سفید، نور نقطه ای، سیستم گرمایش از کف، آنتن ماهواره و اینترنت وای فای میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان های فروشی در نزدیکی مرکز خرید در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 107.000 €4+1 آپارتمان 360.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.06.2021 15:31:35

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستلآپارتمان مرکزی با امکانات لوکس در آلانیا، کستل105.000 €1+1, 2+1, 3+1کاستل / آلانیاآپارتمانهای بسیار با کیفیت در 100 متری ساحل محموتلارآپارتمانهای بسیار با کیفیت در 100 متری ساحل محموتلار105.000 €2+1, 4+1 dpمهموتلار / آلانیااملاک و مستغلات در آلانیا با ضمانت درآمد اجاره ای 8 درصدی به مدت 5 سالاملاک و مستغلات در آلانیا با ضمانت درآمد اجاره ای 8 درصدی به مدت 5 سال109.000 €1+0 STD, 1+1 SEN, 2+1 PREکوناکلی / آلانیاآپارتمان های جدید با ساحل و اسکله اختصاصی در مرکز آلانیاآپارتمان های جدید با ساحل و اسکله اختصاصی در مرکز آلانیا110.000 €1+1, 2+1, 3+1مرکز / آلانیا