تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-12آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-13آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-14آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-15آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-16آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت از 63.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 45 m² - 90 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1, 2
 • 1
 • 09/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 14 km
 • 3 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-1002

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان های با دید دریا
• دارای طرح های پرداخت آسان
• نزدیک به دریا

آپارتمانهای 1+1, 2+1 با طرح های پرداخت آسان در کنییالتی

این آپارتمان ها در محله ساریسو در کنییالتی واقع شده اند. کنییالتی به لطف مجاورت با سواحل زیبا، امکانات رفاهی اجتماعی و زیبایی های دیدنی، یکی از بهترین مکانهای ترجیح دارده شده و نقاط سرمایه گذاری در آنتالیا است.

این آپارتمانهای جدید آنتالیا از تمام امکانات رفاهی اجتماعی و روزمره مانند مارکیت ها و ساحل در فاصله پیاده روی قرار دارند. با جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 3 کیلومتر تا ساحل و تله کابین تونکتپه، 8 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس، 13 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس آنتالیا، 14 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی 1072 مترمربعی شامل استخر شنا، مرکز تناسب اندام، گل های کاملیا، زمین بازی کودکان، پارکینگ سرپوشیده، آسانسور، باغ با طراحی زیبا، سیستم آبیاری باغ، سیستم ایمنی 24/7، عایق های صوتی و حرارتی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دو خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک بالکن و یک تراس هستند.

آپارتمان ها با منظره دریا دارای لوازم آشپزخانه، سیستم آی فون تصویری، سیستم ماهواره ای تلویزیون، کرکره، زیرساخت تهویه مطبوع، سیستم اینترنت، کابین دوش، رختکن و درب استیل هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 63.100 €2+1 آپارتمان 84.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.07.2021 09:21:51

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریکآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریک60.300 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتیآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی59.300 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاهآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه63.800 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا64.000 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیا