تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-7آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-8آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-9آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-10آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-11آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-12آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-13آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-14آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-15آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-1آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-2آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-3آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-4
قیمت از 76.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 68 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 07/2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 800 mt
 • 25 km
شماره ملک AYT-563

3 دلیل اصلی برای خرید

• تهویه مطبوع
• مجتمع مسکونی لوکس
• بسیار نزدیک به ساحل

آپارتمان برای فروش در آنتالیا در ترکیه با استخر شنا

این آپارتمان در آنتالیا، ترکیه در محله لیمان در همسایگی کنییالتی واقع شده است. کنییالتی منطقه ای توسعه یافته و معروف است.

این آپارتمان در کنییالتی برای فروش نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، بازار عمومی، مراکز خرید، بازارها، پارک، دستگاه های خودپرداز، مسجد، نانوایی ها، مدارس و ایستگاههای اتوبوس میباشد. این آپارتمان 800 متر تا ساحل کنییالتی، 5 کیلومتر تا میگروس 5، 7 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا میباشد. پروژه بوگاچای، تله کابین تونکتپه، مسیرساحلی کنییالتی، مینی سیتی، آکواریوم آنتالیا و هرم شیشه ای در این منطقه واقع شده اند. همچنین، شهر کمر 30 دقیقه با ماشین تا این منطقه فاصله میباشد.

این مجموعه جدید شامل 1 بلوک با 4 طبقه و مجموعا از 36 آپارتمان تشکیل شده است. در طبقه اول و همکف این مجتمع مغازه وجود دارد. همچنین، این آپارتمان برای فروش در طبقه 4 و 5 دارای منظره دریا میباشد. این آپارتمان با دید دریا دارای ویژگی های بسیاری مانند باغی با طراحی، پارکینگ، استخر شنا، استخر کودکان، مرکز تناسب اندام، سونا، سرایدار، آسانسور، آلاچیق در پنت هاوس، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 است.

تنها 1 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 68 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

این آپارتمان ها در کنییالتی، آنتالیا دارای لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، رخت کن، اینترنت وای فای، آیفون تصویری، آب گرمکن برقی، کابین دوش در همه حمام، سیستم روشنایی در اتاق ها و سالن و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 76.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.11.2020 16:15:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیااملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا73.300 €2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاجاسمین رزیدنسجاسمین رزیدنس73.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dp,کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیا76.500 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا77.600 €2+1 dpکنییالتی / آنتالیا