تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی

آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصارآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی, پلان ملک-1
قیمت از 50.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 190 m²
 • 4+1
 • 2
 • 2
 • 05/2019
 • 10
 • درحال ساخت
 • 7 km
 • 3 km
 • 12 km
شماره ملک TRB-099

3 دلیل برای کافی خرید این ملک

• منظره ی بینهایت دریا و محصور شده با فضای سبز
• در منطقه معتبر و ارجح
شرایط ویژه برای آنتالیا هومز: 25 درصد تخفیف وبا اقساط 18 ماهه

آپارتمان بزرگ با پرداخت ویژه در بشیرلی

آپارتمان های بزرگ در اوستایزار، محله بشیرلی منطقه ای ایده آل واقع شده است. اورتاهیسار یک منطقه به خوبی توسعه یافته در ترابزون است. اورتاهیساز به عنوان منطقه ای معتبر و ارجح با مجتمع های لوکس، زیرساخت های غنی و نزدیک به دریا شناخته شده است.

این آپارتمان ها در ترابزون برای فروش بسیار نزدیک به بازار، دستگاههای خودپرداز، رستوران، بیمارستان، بازار، کافه، مرکز تناسب اندام، پارک، و مدرسه میباشد. این آپارتمانها 12 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 13 کیلومتر تا مرکز خرید تجاری فروم در ترابزون، 19 کیلومتر تا مرکز خرید، 2 کیلومتر تا پارک اکو بشیرلی، 5 کیلومتر تا مسجد آیاصوفیا، 7 کیلومتر تا مرکز شهر و 3 کیلومتر تا ساحل است.

این پروژه در زمینی به 10.000 متر مربع، مساحت 6.500 متر مربع بنای ساختمان، 2.500 متر مربع فضای سبز اختصاص داده شده است. مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک، 10 طبقه و در مجموع از 40 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای آسانسور، زمین بازی کودکان، پارکینگ روباز و سرپوشیده، نگهبانی، دوربین امنیتی و نگهبانی 24 ساعته و باغ سبز است.

در اینجا تنها یک نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 4 خوابه 190 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، اتاق رختکن، حمام، حمام اختصاصی، توالت و 2 بالکن است.

این آپارتمان ها با آشپزخانه جداگانه دارای کابین دوش، وان حمام، آیفون تصوری، انباری، کف سرامیکی و کفپوش، پنجره های دو جداره پی وی سی، اینترنت فیبر نوری، گرماسنج، کاغذ دیواری، گاز طبیعی، لوازم آشپزخانه و درب فولادی است.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با دید دریا در ترابزون با زیرساخت های غنی

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکندوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 50.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های 3+1 جدید با دید دریا در یومرا ترابزونآپارتمان های 3+1 جدید با دید دریا در یومرا ترابزون49.500 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمان فروشی در ترابزون، ترکیهآپارتمان فروشی در ترابزون، ترکیه48.800 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمان با دید دریا در ترابزونآپارتمان با دید دریا در ترابزون50.100 €3+1, 4+1مرکز / ترابزوناملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیهاملاک و مستغلات آماده تحویل در ترابزون در ترکیه52.100 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزون