تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا

آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلارآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / محمودلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8
قیمت از 70.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آلانیا / محمودلار
 • 117 m² به 223 m²
 • 2+1, 2+1 dp
 • 1
 • 2
 • 2011
 • 11
 • آماده تحویل
 • 550 mt
 • 27 km
شماره ملک ALN-322

3 دلیل اصلی برای خرید

• پیاده روی کوتاه تا دریا
• استخر شنا و پارک آبی
• تجهیزات داخلی ممتاز مانند کالاهای سفید

آپارتمان های با دید کوه برخوردار از امکانات داخلی غنی در محموتلار

این آپارتمان لوکس در محله محموتلار آلانیا واقع شده اند. محموتلار بخاطر موقعیت مکانی خود جلب توجه می کند. محموتلار به سواحل طلایی، دریای زلال، امکانات روزانه و اجتماعی مانند مراکز تفریحی، مدرسه، بیمارستان، بانک، کافه ها و رستوران ها نزدیک است.

این آپارتمانهای آلانیا، 550 متر با دریا، 18 کیلومتر تا مرکز آلانیا و قلعه، 27 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا، 140 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 120 کیلومتر با بلک فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی تک بلوکه 11 طبقه دارد. آپارتمانهای 1+2 دارای یک فضای بزرگی برای زندگی هستند. این مجموعه لوکس آپارتمانی از امکانات غنی مانند استخر شنا، پارک آبی، زمین تنیس و بسکتبال، سالن تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، زمین بازی کودکان، نگهبانی، پله اضطراری، مخزن آب، آسانسور پانورامیک و باغچه ای طراحی شده برخورداراست.

در اینجا 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 117 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و 2 بالکن.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 223 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و 2 بالکن و تراس.

این آپارتمان ها با چشم انداز دریا و کوه به تجهیزات غنی مانند لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، تهویه مطبوع، درب فلزی، آشپزخانه مدولار، آیفون تصویری، آب گرمکن، سیستم تلویزیون ماهواره ای، سنگ مرمر و گرانیت آشپزخانه و کف سرامیکی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / محمودلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزش زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 70.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 14.2.2019 16:07:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا69.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 5+1اوبا / آلانیاسان پلاس گاردن فلتسسان پلاس گاردن فلتس69.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpتوسمور / آلانیاآاورا بلو آپارتمانآاورا بلو آپارتمان70.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکاستل / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیهآپارتمانهای با کیفیت ساحلی در آلانیای ترکیه70.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1 dpکاستل / آلانیا
ما استخدام میکنیم