تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا

آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8
قیمت 82.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 117 m² - 223 m²
 • 2+1, 2+1 dp
 • 1
 • 2
 • 2011
 • 11
 • آماده تحویل
 • 550 mt
 • 27 km
شماره ملک ALN-322

3 دلیل اصلی برای خرید

• پیاده روی کوتاه تا دریا
• استخر شنا و پارک آبی
• تجهیزات داخلی ممتاز مانند کالاهای سفید

آپارتمان های با دید کوه برخوردار از امکانات داخلی غنی در محموتلار

این آپارتمان لوکس در محله محموتلار آلانیا واقع شده اند. محموتلار بخاطر موقعیت مکانی خود جلب توجه می کند. محموتلار به سواحل طلایی، دریای زلال، امکانات روزانه و اجتماعی مانند مراکز تفریحی، مدرسه، بیمارستان، بانک، کافه ها و رستوران ها نزدیک است.

این آپارتمانهای آلانیا، 550 متر با دریا، 18 کیلومتر تا مرکز آلانیا و قلعه، 27 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا، 140 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 120 کیلومتر با بلک فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی تک بلوکه 11 طبقه دارد. آپارتمانهای 1+2 دارای یک فضای بزرگی برای زندگی هستند. این مجموعه لوکس آپارتمانی از امکانات غنی مانند استخر شنا، پارک آبی، زمین تنیس و بسکتبال، سالن تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، زمین بازی کودکان، نگهبانی، پله اضطراری، مخزن آب، آسانسور پانورامیک و باغچه ای طراحی شده برخورداراست.

در اینجا تنها 1 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 117 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و 2 بالکن.

این آپارتمان ها با چشم انداز دریا و کوه به تجهیزات غنی مانند لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، تهویه مطبوع، درب فولادی، آشپزخانه مدولار، آیفون تصویری، آب گرمکن، سیستم تلویزیون ماهواره ای، سنگ مرمر و گرانیت آشپزخانه و کف سرامیکی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزش زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 82.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.06.2021 12:55:43

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیاآپارتمانهای نوساز در یک مکان عالی در مرکز آلانیا81.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیاآپارتمانهای مرکزی نزدیک به ساحل کلوپاترا در آلانیا80.000 €1+1مرکز / آلانیاآپارتمانهای مدرن در 400 متری دریا در محموتلار آلانیاآپارتمانهای مدرن در 400 متری دریا در محموتلار آلانیا82.000 €1+1, 2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریاآپارتمان های مرکزی در کارگیجاک در فاصله کوتاه تا دریا83.000 €1+1, 2+1کارکیجاک / آلانیا