تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک

آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاکآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-1آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-2آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-3آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-4آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-5آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-6آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک, تصاویر داخلی-7
قیمت از 185.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 86 m² - 255 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1
 • 1
 • 07/2017
 • آماده تحویل
 • 400 mt
 • 120 mt
 • 20 km
شماره ملک ALN-235

3 دلیل  اصلی برای خرید

• ساحل خصوصی
• تضمین اجاره بالا تا پایان تابستان
• طرح اقساط سودمند

آپارتمان به روز در کارگیجاک با شرایط پرداخت اقساطی

این آپارتمان در کارگیجاک در منطقه پر رفت و آمد در آلانیا واقع شده است. کارگیجاک به منطقه با خورشید درخشان، دریای زیبا، فضای تعطیلاتی، آرامش، سرگرمی و ورزشهای متنوع معروف است. این منطقه بین دریا و کوه با شکوه کوههای توروس واقع شده است. جمعیت این منطقه در فصل تابستان با ورود بازدید کننده از همه ملیت ها رو به افزایش است .همچنین، هر سال این منطقه میزبان ورزشکاران و دوست داران هنر، مانند مسابقات سه گانه، ماراتن بین المللی شنا، مسابقات دوچرخه سواری، مسابقات والیبال ساحلی، جشنواره گردشگری و کنسرت جاز است.

این آپارتمان فروشی در آلانیا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مغازه ها، ساحل، بیمارستان ها، مدارس، مناطق تفریحی، هتل ها و غیره است. این آپارتمان 120 متر تا ساحل، 400 متر تا مرکز شهر، 15 کیلومتر تا آلانیا، 20 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا، 145 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 135 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و فاصله پیاده روی به بسیاری از مغازه ها و حمل و نقل عمومی میباشد.

این مجتمع در کارگیجاک در زمینی به مساحت 9000 متر مربع بنا شده است. این مجموعه از 4 بلوک و در مجموع از 170 آپارتمان تشکیل شده است. این آپارتمان دارای امکانات اجتماعی بسیاری مانند استخر شنا سرپوشیده و روباز با اسلاید ورزشهای آبی، استخر کودکان، ساحل خصوصی با صندلی استراحتی و چتر، پل عابر پیاده به ساحل، اتاق تعویض لباس، زمین بازی کودکان، منطقه استراحت، سونا، حمام ترکی، حمام بخار، جکوزی ، اتاق ماساژ، یوگا، مرکز تناسب اندام، سالن سینما، پارکینگ روباز، منطقه باربیکیو، زمین بسکتبال و تنیس، تنیس روی میز، بیلیارد، اینترنت وای فای، آسانسور، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

این آپارتمان ممتاز یک زندگی مرفه و راحتی با طبیعت و دید پانورامایی دریا و منظره منحصر به فرد از هر آپارتمان را به شما ارایه میدهد. همچنین، تمام منطقه این مجموعه با چمن سبز زیبا و درختان زینتی تزیین شده است.

5 نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 62 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 86-132 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس 127-170 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 173-255 متر مربع با استفاده از منطقه است.

آپارتمان 4 اتاق خوابه دوبلکس 183 متر مربع با استفاده از منطقه است.

همه این آپارتمانها در آلانیا دارای درب فولاد، آیفون تصویری، آنتن ماهوار، عایق صدا و حرارت با پنجره پی وی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، آشپزخانه کاملا مجهز با میز گرانیت، آبگرمکن برقی فوری، کفپوش کاشی سرامیک، مبلمان حمام، نور افکن و کاشیکاری حمام به طور کامل میباشد.

*آپارتمان 1+1 دارای 5 درصد درآمد اجاره؛ آپارتمانهای 2+1 دارای تضمین 6 درصد درآمد اجاره سالیانه هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان رو به دریا با ساحل خصوصی در کارگیجاک

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 185.000 €3+1 آپارتمان 215.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 19.06.2021 13:10:15

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با کیفیت با زیرساخت های غنی در آلانیاآپارتمان با کیفیت با زیرساخت های غنی در آلانیا184.000 € 3+1مرکز / آلانیاآپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالیآپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالی179.000 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 5+1 dpاوبا / آلانیاآپارتمانهای لوکس با چشم انداز قلعه و دریا در آلانیاآپارتمانهای لوکس با چشم انداز قلعه و دریا در آلانیا189.000 €2+1مرکز / آلانیاآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکسآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکس200.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیا