تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا

ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, آلانیا / کارکیجاکویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-10ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-11ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-12ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-13ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-14ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-15ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-16ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-17ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-18ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-19ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-20ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-21ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, تصاویر داخلی-22ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, پلان ملک-1ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, پلان ملک-2ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, پلان ملک-3ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا, پلان ملک-4
قیمت 200.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 216 m²
 • 3+1 dp
 • 3
 • 4
 • 2019
 • 2
 • آماده تحویل
 • 19 km
 • 5 km
 • 28 km
شماره ملک ALN-401

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریا و طبیعت
• در موقعیتی قرار دارد که در تمام طول روز از نور خورشید می شود
• منطقه زندگی مسکونی در مجتمع مسکونی که با فضای سبز احاطه شده است

ویلاهای مستقل کاملا مبله با نورهای بسیار در آلانیا

این ویلاهای بزرگ در منطقه ای آرام واقع شده با فضاهای سبز در محله کارگیجاک، در آلانیا واقع شده است. آلانیا یکی از مناطق معتبر، امن در آنتالیا ترکیه است. این هتل با زیبایی طبیعی، سواحل پرچم آبی، رستوران های با کیفیت، هتل های مجلل و امکانات اجتماعی، زندگی بسیار خوبی را ارائه می دهد. آلانیا برای خریداران خانه که به دنبال خانه های مدرن باکیفیت هستند، به یک مقصد محبوب تبدیل شده و در سالهای اخیر مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است. اگر می خواهید ویلایی را در منطقه آرام و فضای سبز خریداری کنید، این مکان انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود!

این ویلا های فروشی در آلانیا 5 کیلومتر تا ساحل، 19 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 22 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 28 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 145 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی شامل 16 ویلا مستقل با 2 طبقه است. این مجتمع دارای ویژگی های بسیاری برای ساکنان مانند استخر مشترک، مرکز تناسب اندام، سونا، پارکینگ روباز ماشین، مسیرهای پیاده روی و سیستم های امنیتی 24/7 می باشد.

در این مجموعه تنها یک ویلا برای فروش وجود دارد

ویلا مبله 3 خوابه دارای فضای داخلی 216 متر مربع است.

در طبقه زیرزمین؛ 45 متر مربع فضای مشترک و انباری.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام/ سرویس بهداشتی، بالکن و 2 تراس وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، حمام اختصاصی، حمام و بالکن وجود دارد.

در پشت بام؛ یک تراس 15 متر مربع وجود دارد.

این ویلاهای آلانیا مجهز به لوازم آشپزخانه، درب فلزی، کابین دوش، آنتن ماهواره، تهویه مطبوع، نورافکن، درب و پنجره های پی وی سی و کف سرامیکی و مرمر است. به طور خلاصه، این یک فرصت عالی برای خرید یک ویلای با بالاترین کیفیت در یک منطقه برتر در آلانیا است.

ویژگی های عمومی ویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا

ویلا / آلانیا / کارکیجاک

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 200.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیاویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیا149.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا220.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلاهای رو به دریا در مکانی عالی در آلانیاویلاهای رو به دریا در مکانی عالی در آلانیا231.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیا269.000 €4+1دمیرتاش / آلانیا