تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول

ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزوویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, استامبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-1ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-2ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-3ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-4ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-5ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-6ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-7ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-8ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-9ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-10ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-11ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-12ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-13ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-14ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-15ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-16ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-17ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-18ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-19ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-20ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-21ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول, تصاویر داخلی-22
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • استامبول / بیلیکدوزو
 • 300 m²
 • 4+2
 • 4
 • 4
 • 4
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 500 mt
 • 10 km
شماره ملک IST-154

ویلاهای فورپلکس نوساز در استانبول، بیلیک دوزو با منظره دریا

فروپلکس ویلا در استانبول در منطقه آرام در بیلیکدوزو واقع شده است. بیلیک دوزو در سمت اروپایی استانبول واقع شده است. این منطقه مناسب برای کسانی است که بدنبال یک زندگی آرام هستند. این ویلا در منطقه ای با ساختمانهایی با تعداد طبقات کم و پارک های سبز احاطه شده است. اگر بدنبال زندگی در منطقه ای به دور شلوغی شهر هستید، این ویلا برای شما این امکان را فراهم میکند.

این ویلاهای نوساز نیمه مستقل نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، بازارها، دستگاههای خودپرداز، پارک ها، مسجد، درمانگاه، بازار عمومی و ایستگاه های اتوبوس میباشد. حتی، یک ایستگاه اتوبوس در مقابل این مجموعه وجود دارد. این ویلا در استانبول، بیلیک دوزو، 300 متر تا نزدیکترین مسجد و مدرسه ابتدایی، 500 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا مرکز شهر، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک فاصله دارد. مرکز خرید بزرگ "مرمره پارک" تنها 10 دقیقه دور از اینجا میباشد.

این مجموعه ویلا در زمینی به مساحت 4.200 متر مربع بنا شده است. بسیاری از ویژگی ها مانند باغی طراحی شده، پارکینگ، ژنراتور، یک تقویت کننده آب، مخزن آب و نگهبانی در این مجموعه وجود دارد. همه این ویلاها در این مجموعه دارای دید منحصر به فرد دریا و طبیعت هستند.

ویلای 4 + 2 ، 300 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، 4 اتاق خواب، 4 حمام، اتاق رختکن، یک انباری و 4 بالکن میباشد. هر واحد ویلایی دارای 50 متر مربع باغ است.

ویلا با دید دریا در بیلیک دوزو، استانبول دارای ویژگی های بسیاری مانند باربیکیو، درب ضد سرقت، آنتن ماهواره، گاز طبیعی، شومینه، آیفن تصویری و اینترنت وای فای میباشد.

"لطفا با ما تماس بگیرید و لیست قیمت های در دسترس و شرایط پرداخت را ببینید."

ویژگی های عمومی ویلاهای فورپلکس با دید دریای در استانبول

در مجموعهپارکینگباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های 3+2 در استانبول در مجتمع مجلل در شیلهویلا های 3+2 در استانبول در مجتمع مجلل در شیله107.600 €3+2شیله / استامبولویلایی لوکس در استانبول برای فروشویلایی لوکس در استانبول برای فروش312.500 €4+1شیله / استامبولروهاوسز با باغ اختصاصیروهاوسز با باغ اختصاصی352.100 €3+1 tpباشاک شهیر / استامبولویلاهای دوستدار طبیعت احاطه شده توسط جنگلویلاهای دوستدار طبیعت احاطه شده توسط جنگل500.300 €5+2, 6+2ذکریاکوی / استامبول
ما استخدام میکنیم