تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل

ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجاویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, استانبول / چاتالجا - videoویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-1ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-2ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-3ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-4ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-5ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر داخلی-6ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-1ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-2ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-3ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-4ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-5ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-6ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-7ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-8ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-9ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-10ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, تصاویر مراحل ساخت-11ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, پلان ملک-1ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, پلان ملک-2ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, پلان ملک-3ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل, پلان ملک-4
قیمت 153.400 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / چاتالجا
 • 150 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 1
 • 10/2019
 • 2
 • آماده تحویل
 • 100 mt
 • 67 km
شماره ملک IST-390

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله 100 متری تا ساحل
• رانندگی یک ساعته تا فرودگاه استانبول
• فضایی آرام که از سه طرف توسط جنگل احاطه شده است

ویلای 3 خوابه با طراحی لوکس احاطه شده با فضای سبز در چاتالجا، یالیکوی

این ویلاهای فروشی در استانبول یک زندگی آرام و به دور از هیاهوی شهری را در چاتالجا، یالیکوی ارایه می دهد. یالیکوی منطقه ای تعطیلاتی جدید در استانبول با زیبایی های طبیعی، امکانات ورزشی، بناهای تاریخی و 12 کیلومتری ساحل شنی می باشد. این ناحیه به لطف قرار گرفتن در جنگل های شمالی و ساحل نفس گیر دریای سیاه، یک ناحیه سرمایه گذاری جدید می شود. این ناحیه به شریانهای اصلی شهر مانند پل سلطان سلیم یاووز، بزرگراه ای-6 و فرودگاه استانبول نزدیک می باشد.

این ویلاهای دارای طراحی لوکس به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند رستوران، پمپ بنزین، بانک، کافی نت و کافه نزدیک می باشند. این ویلاها در استانبول 100 متر تا ساحل یالیکوی، 67 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 106 کیلومتر تا میدان تقسیم، 59 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام و 50 کیلومتر تا مرکز چاتالجا فاصله دارند.

این مجموعه ویلایی توسط جنگل احاطه شده است. در مجموع 8 ویلای مستقل در این مجموعه وجود دارد. هر ویلا از یک باغ خصوصی، پارکینگ اتومبیل، آلاچیق با محوطه باربیکیو و سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 برخورداراست.

فقط یک نوع ویلا برای فروش در اینجا وجود دارد

ویلای 1+3 با متراژ 150 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 3 اتاق خواب، 2 حمام و یک تراس باغ.

این ویلاهای با چشم انداز پانورامای دریا با مصالح داخلی لوکس و باکیفیتی مانند درب فلزی، کابین دوش، بالکن و پنجره های بزرگ، وسایل آشپزخانه، گاز شهری، زیرساخت های تهویه مطبوع، سقف معلق و روشنایی نقطه ای طراحی شده اند.

لطفا برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل

ویلا / استانبول / چاتالجا

در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغدوشمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 153.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.06.2021 09:47:54

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای نیمه مستقل با کیفیت عالی در استانبولویلای نیمه مستقل با کیفیت عالی در استانبول282.100 €5+2 trpکارتال / استانبولویلای کاملاً جدید با باغ اختصاصی در بویوک چکمجه، استانبولویلای کاملاً جدید با باغ اختصاصی در بویوک چکمجه، استانبول287.000 €4+1 trpبیوکچکمجه / استانبولخانه های مجزای دوقلو در بیلیکدوزو با ماریناخانه های مجزای دوقلو در بیلیکدوزو با مارینا340.900 €3+1, 5+2, 6+2بیلیکدوزو / استانبولویلا های مجلل در هم تنیده با طبیعت در بیکوز، ریواویلا های مجلل در هم تنیده با طبیعت در بیکوز، ریوا388.000 €3+1, 4+1, 5+1بیکوز / استانبول