تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

زمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا

زمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت 195.100 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کنییالتی
  • 3650 m²
  • 20 km
  • 20 km
  • 45 km
شماره ملک ARSA-036

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای ساخت ویلا
• واقع در منطقه جدید و در حال توسعه شهر
• دید دریا و شهر

زمین برای فروش در آنتالیا مناسب برای ساخت ویلا

زمین برای فروش با دید دریا در گییکبایری، آنتالیا واقع شده است. دارای دید کامل به شهر و خلیج آنتالیا میباشد. این زمین در شرق کوه های کنییالتی واقع شده است. از نمای غرب نیز دارای دید بسیار عالی به کوه دارد. مناطق اطراف آن سرسبز و دید شگفت انگیز کوه را دارا میباشد. ارتفاع از سطح دریا 750 متر است. چاکیرلار یک رستوران معروف برای صبحانه است که تنها 15 دقیقه با این زمین فاصله دارد، همچنین مرکز شهر کنییالتی 20 دقیقه با ماشین است. هیچ مشکلی برای فروش این ملک به اتباع خارجی وجود ندارد. ازحیاط رو به جاده و حیاط خلوت نیز برخوردار است. همچنین زیر ساخت آب و برق وجود دارد.

9 قطعه ی 400 متر مربعی و در مجموع 3.650 مترمربع در اینجا به فروش میرسد. شما می توانید ویلایی با 2.5 طبقه در هر قطعه بنا کنید. هر یک از این زمینهای فروش در آنتالیا دارای 340 متر مربع باغ به جز ساختمان ویلا هستند. باغ شامل یک محل مناسب برای استخر میباشد. اگر قصد خرید این قطعه فروشی درگیییکبایری،کنییالتی در آنتالیا برای ساخت ویلا را دارید، می توانید از زمینهای مجاور که برای فروش در وب سایت ما هستند دیدن کنید.

محاسبه ساخت و ساز ویلا:

مساحت ساختمان ها: 270 متر مربع (160 متر مربع خالص) + (110 متر مربع تراس و بالکن)
طبقه همکف: 60 مترمربع + 30 متر مربع تراس
طبقه اول: 80 مترمربع + 20 متر مربع بالکن
سقف: 20 متر مربع را پوشش داده - 60 متر مربع تراس

ویژگی های عمومی زمینی با دید دریا برای فروش در آنتالیا

زمین / آنتالیا / کنییالتی

با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 195.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
زمین مناسب برای کشاورزی و ساخت و ساز در آنتالیازمین مناسب برای کشاورزی و ساخت و ساز در آنتالیا187.300 €آکسو / آنتالیازمین کشاورزی مقابل جاده در آکسو آنتالیازمین کشاورزی مقابل جاده در آکسو آنتالیا183.900 €آکسو / آنتالیازمین بزرگ کشاورزی برای سرمایه گذاری در کپز آنتالیا زمین بزرگ کشاورزی برای سرمایه گذاری در کپز آنتالیا 200.600 €کپز / آنتالیازمین فروشی در نزدیکی شهر باستانی اولیمپوس در آنتالیازمین فروشی در نزدیکی شهر باستانی اولیمپوس در آنتالیا214.000 €کوملوجه / آنتالیا