تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا

املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسموراملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-1املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-2املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-3املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-4املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-5املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا, پلان ملک-6
قیمت از 72.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / توسمور
 • 43 m² - 97 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 06/2022
 • 9
 • در حال ساخت
 • 5 km
 • 200 mt
 • 36 km
شماره ملک AYT-2057

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دریا
• فاصله کوتاه پیاده روی از امکانات رفاهی
• داستانداردهای زندگی لوکس و با کیفیت

املاک و مستغلات ممتاز در فاصله پیاده روی از ساحل در توسمور، آلانیا

این املاک و مستغلات با منظره دریا برای فروش در توسمور، آلانیا واقع شده است. توسمور میزبان هتل های 5 ستاره، رستوران ها، میخانه ها و کافه های لوکس با کیفیت درجه یک است. این منطقه دسترسی آسان را به مکان های تعطیلات که در آن می توانید از سواحل زیبا با پرچم آبی و مکان های تاریخی شگفت انگیز در سواحل مدیترانه لذت ببرید ارایه می دهد.

این املاک و مستغلات آلانیا برای فروش 200 متر با ساحل، 5 کیلومتر با مرکز آلانیا، 36 کیلومتر با فرودگاه آلانیا غازیپاشا و 130 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 3.500 مترمربع ساخته شده است و از 9 طبقه طبقه شامل 135 ملک تشکیل شده است. به دلیل توافق ویژه بین مجتمع و هتل، ساکنان می توانند از امکانات لوکس هتل بهره مند شوند. این مجموعه دارای استخرهای شنای روباز و سرپوشیده، پذیرایی، پارکینگ ماشین، اتاق مهمان، اتاق کار، سینما، اتاق بازی، اتاق سرگرمی، کتابخانه، اسپا، مرکز تناسب اندام، اتاق ماساژ، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، مناطق استراحت، نوار سم زدایی، سرویس نظافت و سرایداری میباشد.

انواع املاک و مستغلات

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

دوبلکس های سقف 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و تراس هستند.

این آپارتمانهای آلانیا برای فروش دارای بسیاری از جزئیات داخلی مانند پوشش سرامیکی در توالت، حمام، کف آشپزخانه و سالن ها هستند. و همچنان مجهز به نورافکن، کابینت ام دی اف آشپزخانه، سنگ فرش سنگ مرمر گرانیت در صفحات میز آشپزخانه، سیستم آی فون تصویری، سیستم تلویزیون ماهواره ای و پی وی سی دو جداره هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با نمای دریا با امکانات هتل در توسمور، آلانیا

آپارتمان / آلانیا / توسمور

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 72.000 €2+1 آپارتمان 99.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.03.2021 16:49:25

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک فوق العاده لوکس آلانیا با راحتی هتل 5 ستارهاملاک فوق العاده لوکس آلانیا با راحتی هتل 5 ستاره71.000 €1+1, 2+1مهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیاآپارتمانهای با منظره دریا در فاصله کوتاهی تا دریا در آلانیا70.000 €2+1, 2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های درخشان در فاصله 500 متری دریا در آلانیاآپارتمان های درخشان در فاصله 500 متری دریا در آلانیا72.000 €Std, 1+1, 2+1, 4+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های جدید در مرکز آلانیا به فاصله 150 متری ساحلآپارتمان های جدید در مرکز آلانیا به فاصله 150 متری ساحل72.000 €1+1مرکز / آلانیا