تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه

خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکزخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, کالکان / مرکز - videoخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-1خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-2خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-3خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-4خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-5خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-6خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-7خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-8خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-9خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-10خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-11خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-12خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-13خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه, تصاویر داخلی-14
قیمت 814.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 300 m²
 • 5+1 trp
 • 5
 • 3
 • 2016
 • 3
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 150 mt
 • 121 km
شماره ملک KLN-045

خانه ای با طراحی مدرن در کالکان با منظره ای بی نظیر

فاصله این خانه لوکس فقط چند متر با باشگاه های ساحلی در خلیج کلمار کالکان است. کالکان یک منطقه تعطیلاتی ویژه بین شهرهای کاش و آنتالیا است. با گسترش توریست، این منطقه در سال های اخیر با جهش در بخش اجاره خانه های لوکس همراه شده است. از جمله ویژگی های برجسته کالکان، خانه هایی با منظره ی عالی دریا، رنگ فیروزه ای آبی دریا، سواحلی شفاف، هوایی روحبخش و تجارت پررونق است.

این خانه تریپلکس چند گامی بیشتر تا امکانات مورد نیاز زندگی روزمره فاصله ندارد. این خانه 150 مترتا امکانات رفاهی و ساحل، 2 کیلومتر با مرکز شهر،121 کیلومتر با فرودگاه دالامن و 192 کیلومتر تا آنتالیا فاصله دارد.

این خانه با دریا و طبیعت در زمینی به مساحت 530 متر مربع ساخته شده است. این خانه فروشی در کالکان ترکیه یک زندگی فوق العاده لوکسی را با استخر بزرگ، تراس چوبی و سنگ مرمر برای آفتاب گرفتن، پارکینگ ماشین، باربیکیوسنگی، بار بیرونی با یخچال، باغی سبز و حمامی زیبا را ارایه می دهد.

این خانه 5 خوابه، 300 متر مربع است.

در طبقه پایین تر یک اتاق خواب با ورودی مجزا و حمام وجود دارد. این اتاق شیبه یک آپارتمان استودیویی کوچک است.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک منطقه غذاخوری، یک اتاق خواب بزرگ با منظره دریا و حمام اختصاصی، تراس بزرگ و باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛3 اتاق خواب، 3 حمام اختصاصی و 3 بالکن وجود دارد.

این خانه در کالکان چشم اندازی زیبا تا انتهای جاده آرام در خلیج کالمار دارد. این خانه دارای تجهیزات داخلی با کیفیتی مانند درب فلزی، لوازم آشپزخانه، نورنقطه ای، درهای بزرگ بالکن، کف مرمر، عایق رطوبت در هر حمام، کابین دوش، جکوزی، وان و آنتن ماهواره ای می باشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی خانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه

ویلا / کالکان / مرکز

سونااستخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 814.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روزویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز809.000 €5+1مرکز / کالکانویلایی با طراحی بی نظیر در کلکان در فاصله کوتاه تا ساحلویلایی با طراحی بی نظیر در کلکان در فاصله کوتاه تا ساحل796.100 €4+1 trpمرکز / کالکانویلا زیتینکایاویلا زیتینکایا820.700 €4+1 dpمرکز / کالکانویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیباویلای آماده تحویل با طراحی و معماری بسیار زیبا936.800 €5+1مرکز / کالکان