تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز

ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکزویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, کالکان / مرکز - videoویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-1ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-2ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-3ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-4ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-5ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-6ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-7ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-8ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-9ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-10ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-11ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-12ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-13ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-14ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-15ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-16ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-17ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-18ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-19ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-20ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-21ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز, تصاویر داخلی-22
قیمت 812.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 420 m²
 • 5+1
 • 5
 • 4
 • 2016
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 1.5 km
 • 120 km
شماره ملک KLN-049

ویلا در کلکان فوق العاده لوکس با استخر خصوصی بی نظیر با جکوزی

این ویلای کاملا مجهز در مکانی مناسب در کالکان، نزدیک مرکز است. کالکان معروف با منظره دریا و دید پانوراماتیک از هر گوشه ای است. این منطقه توسط بسیاری از ویلاهای لوکس مدرن احاطه شده است. این شهر میزبان تعداد زیادی از گردشگران داخلی و خارجی است. این منطقه تعطیلاتی معروف مناسب برای زندگی فراموش نشدنی یا سرمایه گذاری میباشد.

این ویلا با دید خلیج کالکان و مارینا بسیار نزدیک به مرکز، ساحل و دیگر امکانات اجتماعی است. این ویلا در کالکان 1.5 کیلومتر تا ساحل، 1 کیلومتر تا مرکز، 120 کیلومتر تا فرودگاه دالامان، 220 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و فاصله کوتاهی تا مغازه ها، بازارها، بیمارستان ها، ایستگاه های اتوبوس و رستوران های با کیفیت است.

این ویلا با دید دریا در سال 2016 با استفاده از مواد با کیفیت بالا در مساحت 748 متر مربع بنا شده است. این ویلا دارای یک تراس بزرگ و استخر بی نهایت است. این استخر دارای یک بخش کم عمق با یک جکوزی و استخر کودکان است. همچنین یک تراس بزرگ، سالن آفتاب گرفتن، صندلی های ساحلی، فضای غذاخوری، باربیکیو در فضای باز و پارکینگ روباز وجود دارد.

این ویلا دارای 5 خوابه دارای 420 متر مربع است.

در طبقه زیرین، اتاق بازی، اتاق سالن بدنسازی و توالت وجود دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق خواب با حمام اختصاصی، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجلل، یک منطقه غذاخوری و یک توالت وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خوابه با حمام اختصاصی و 3 بالکن با منظره دریا وجود دارد.

در طبقه دوم؛ یک اتاق خواب با حمام اختصاصی و تراس بزرگ وجود دارد. این اتاق دسترسی به تراس سنتی خصوصی با منظره دریا و کوه فوق العاده میباشد. تراس سقف، دارای یک جکوزی رایگان است و با صندلی های خورشیدی طراحی شده است.

این ویلای 5 خوابه با سبک لوکس و معاصر تاسیس شده است. فضای داخلی ویلا از سبک و فضایی متنوع برخوردار است. این ویلا کاملا مجهز دارای درب فلزی، تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، پانل های خورشیدی، چراغ های ال ای دی، کرکره، اینترنت، آنتن ماهواره، پنجره های آلومینیومی، لوازم آشپزخانه، طبقه بندی سنگ مرمر، جکوزی و کابین دوش. درآمد اجاره این خانه در فصل توریست حدودا 50.000 پوند است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای با دید دریا در کالکان با مبلمان به روز

ویلا / کالکان / مرکز

استخرسالن ورزشپارکینگ زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 812.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلایی با طراحی بی نظیر در کلکان در فاصله کوتاه تا ساحلویلایی با طراحی بی نظیر در کلکان در فاصله کوتاه تا ساحل799.400 €4+1 trpمرکز / کالکانویلاهای تعطیلاتی 4 خوابه مشرف به دریا در کالکانویلاهای تعطیلاتی 4 خوابه مشرف به دریا در کالکان794.700 €4+1 trpمرکز / کالکانخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیهخانه تعطیلاتی با منظره دیدنی دریا در کالکان، ترکیه818.200 €5+1 trpمرکز / کالکانویلا زیتینکایاویلا زیتینکایا824.100 €4+1 dpمرکز / کالکان