تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک

ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاکویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-1ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-2ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-3ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-4ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-5ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-6ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-7ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-8ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک, تصاویر داخلی-9
قیمت از 525.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 225 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2020
 • 2
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 3 km
 • 30 km
شماره ملک ALN-321

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره منحصر به فرد دریا
• استخر خصوصی
• امکانات یک مجتمع غنی

ویلاهای لوکس در یک مجتمع مسکونی با موقعیت عالی در آلانیا، کارگیجاک

این ویلاهای رو به دریا در کارگیجاک آلانیا واقع شده اند. این منطقه به ناحیه ویلایی آلانیا معروف است. این ویلاها نمایی زیبا از دریا همراه با طبیعت ناب را ارایه می دهند. همچنین، این منطقه با پروژه های مسکونی مدرن و زیرساخت های غنی خود درحال توسعه می باشد.

این ویلاهای فروشی آلانیا، 3 کیلومتر با ساحل، 2 کیلومتر تا مرکز آلانیا و 30 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا فاصله دارند. این ویلاهای آلانیا با ماشین 5 دقیقه تا تمامی امکانات مورد نیاز روز مانند وسایل حمل و نقل، بازار، کافه ها و رستوران ها فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی شامل 4 ویلای خصوصی است. هر ویلا 550 متر مربع مساحت دارد. این مجموعه از امکانات غنی بسیاری مانند دوربین امنیتی 24/7، ژنراتور، آبگرم، پارکینگ در فضای باز، زمین بازی کودکان، حمام ترکی و باغی طراحی شده برخوردار است.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای 3 خوابه 225 متر مربعی.

این ویلاهای لوکس دارای منظره دریا و طبیعت هستند. این ویلاها با طراحی داخلی مدرن مجهز شده و با فضای سبز احاطه شده اند. این ویلاهای مستقل دارای استخر خصوصی، پارکینگ، سیستم تهویه مطبوع و سیستم اعلام حریق می باشند.

ویژگی های عمومی ویلاهای دارای دید دریا با استخر خصوصی در آلانیا کارگیجاک

ویلا / آلانیا / کارکیجاک

استخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعدوشبالکنساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 525.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیهخانه مستقل جدیدا بازسازی شده در آلانیای ترکیه500.000 €4+1مرکز / آلانیاویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعهویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعه490.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای فوق العاده لوکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا550.000 €3+1 trplx, 4+1 dp, 5+1 dpکارکیجاک / آلانیاخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمانخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان689.000 €3+1تپه / آلانیا