تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا

آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاکآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoآپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-20
قیمت از 153.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 110 m²
 • 2+1
 • 3
 • 1
 • 2018
 • آماده تحویل
 • 50 mt
 • 25 km
شماره ملک ALN-348

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز خیره کننده دریا و ساحل
• در منطقه مرکزی کارگیجاک
• زندگی آرام

آپارتمان آماده تحویل 2+1 در مجتمع لوکس در کارگیجاک، آلانیا

آپارتمان های ساحلی در آلانیا در کارگیجاک، در منطقه مرکزی واقع شده است. این منطقه با سواحل پرچم آبی فیروزه ای، فضای سبز، رستوران، کافه، اماکن تفریحی و مناطق تاریخی احاطه شده است. کارگیچاکبه دلیل موقعیت مکانی عالی که دارد، منطقه ای محبوب بین سرمایه گذاران و خریداران میباشد.

این آپارتمان های فروشی در آلانیا با فاصله کوتاهی تا دریا، 12 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 142 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی دارای امکانات بسیار خوبی از جمله استخر، زمین بازی کودکان، پارکینگ روباز و سرپوشیده، ژنراتور، مرکز تناسب اندام، سونا، آسانسور، باغی با طراحی زیبا، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی می باشد.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجموعه برای فروش وجود دارد

آپارتمانهای 2 خوابه 110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام اختصاصی و بالکن میباشد. (برخی از آپارتمانهای 2 خوابه دارای مبلمان و کالاهای سفید نیز هستند.)

آپارتمان هایی با کیفیت از قبیل آشپزخانه مخصوص ام دی اف طراحی شده دارای لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، بخاری، درب فلزی، روشنایی لامپ، کابین دوش، پنجره های دو جداره و آیفون تصویری میباشد. هر آپارتمان در این ساختمان دارای یک انباری میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان ساحلی نزدیک به کلیه امکانات در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 153.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالیآپارتمان در آلانیا با امکانات بسیار عالی149.000 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 5+1 dpاوبا / آلانیااملاک و مستغلات در مجتمع لوکس لوکس در آلانیا در ترکیهاملاک و مستغلات در مجتمع لوکس لوکس در آلانیا در ترکیه145.000 €1+1, 2+1, 4+1اوبا / آلانیاآپارتمان های ساحلی با امکانات عالی در آلانیاآپارتمان های ساحلی با امکانات عالی در آلانیا155.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاکویین رزیدنسکویین رزیدنس159.000 €2+1, 3+1مهموتلار / آلانیا