تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا

آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستلآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, آلانیا / کاستل - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا, پلان ملک-2
قیمت از 162.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کاستل
 • 112 m²
 • 2+1
 • 2
 • 1
 • 09/2019
 • آماده تحویل
 • 7.5 km
 • 33 km
شماره ملک ALN-300

3 دلیل اصلی برای خرید

• قرار گرفتن در مجتمعی بوتیک شکل با امکانات غنی
• نزدیکی به امکانات اجتماعی و محلی
• ساحلی بودن

آپارتمانهای مدرن که یک شیوه زندگی منحصر به فرد را در آلانیای ترکیه ارایه می دهند

این آپارتمان های ساحلی در آلانیا، کستل واقع شده اند. این منطقه از زیبایی های تاریخی، فرهنگی و طبیعی غنی برخوردار است. کستل برای بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران با سواحل پرچم آبی، آب و هوای زیبا و مجتمع های مدرن خود شناخته شده است. اگر بخواهید آپارتمانی در آلانیای ترکیه بخرید، این منطقه دارای طیف گسترده ای از آپارتمان ها می باشد.

این آپارتمان های در چند قدمی دریا قرار دارند. این آپارتمانهای آلانیا 33 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا، 11 کیلومتر با قلعه آلانیا، 130 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و 7.5 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این بوتیک مجتمع در زمینی به مساحت 1.902 متر مربع با 31 آپارتمان ساخته می شود. این مجتمع با امکانات فراوانی مانند استخر سرپوشیده، سونا، اتاق ماساژ، اتاق تناسب اندام، پذیرایی، اتاق لابی، استخر سرپوشیده و زمین بازی برای کودکان، پارکینگ خودرو، منطقه باربیکیو، باغ و ژنراتور مجهز شده است.

تنها 1 نوع آپارتمان های در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 112 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

این آپارتمان های مدرن با مواد درجه یکی مانند تهویه مطبوع در هر اتاق، کابینت های آشپزخانه ای با پوشش اکریلیکی، پوشش کف با سرامیک، کمد جا لباسی ساخته شده در راهرو، لوستر و نورنقطه ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی بوتیک مانند در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کاستل

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازمقابل ساحلفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 162.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکسآپارتمان ساحلی در آلانیا، محموتلار با طراحی لوکس160.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاکویین رزیدنسکویین رزیدنس159.000 €2+1, 3+1مهموتلار / آلانیاآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکسآپارتمانها در آلانیا با طراحی مدرن و فضای داخلی لوکس165.000 €2+1,3+1,3+2 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیاآپارتمانهای لوکس نزدیک به تمامی امکانات در محموتلار آلانیا165.000 €2+1, 3+1 dpمهموتلار / آلانیا