تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا

آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوباآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا, پلان ملک-6
395.000 € % 14
قیمت از 340.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 208 m² - 229 m²
 • 3+1 dp
 • 2
 • 2
 • 6
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 100 mt
 • 36 km
شماره ملک ALN-288

3 دلیل اصلی برای خرید

• رو به دریا
• طراحی مدرن با مواد با کیفیت
• ویژگی های یک مجتمع لوکس

آپارتمان های رو به دریا و قلعه ارایه دهنده یک فضای بزرگ زندگی در آلانیا، اوبا

این آپارتمان های رو به دریا و قلعه دارای یک موقعیت عالی در اوبای آلانیا می باشند. آلانیا از آب و هوای مطبوع، دریایی کریستالی، سواحل با پرچم آبی، مکان های تاریخی، مارینا، کلوبهای شبانه، رستوران ها و مراکز خرید برخودرار است. این منطقه با توجه به مزیت سرمایه گذاری بسیار سودآور خود، توجه ها را بخود کرده است.

این آپارتمان های با طراحی مدرن چند قدم با ساحل، بازار، پارک ها و امکانات دیگر فاصله دارند. این آپارتمانهای فروشی در آلانیا 100 متر تا ساحل، 36 کیلومتر با فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 130 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 4.700 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه دارای 2 بلوک 6 طبقه است. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی های لوکس مانند استخر شنا، دوربینهای امنیتی 24 ساعته و نگهبانی، حمام ترکی، دوش شوک، اتاق ماساژ، اتاق بخار، مرکز ورزشی، اتاق بازی کودکان، لابی، اتاق جلسات و تلویزیون، اتاق رختکن، آبگرم، تنیس روی میز، پارکینگ باربیکیو، زمین بازی کودکان، آسانسور و پارکینگ خودرو است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس هستند.

این آپارتمانهای آلانیا دارای ارتفاع 3.5 متری و بالکن های بزرگ می باشند. همچنین این آپارتمان ها از بهترین جزییات برخوردارند. این آپارتمان ها با اینترنت وای فای، درب فلزی، سیستم های تهویه مطبوع، آبگرمکن، پنجره های دو جداره، نور نقطه ای، کابینت آشپزخانه و تلویزیون کابلی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای ساحلی در مجتمعی لوکس در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامقابل ساحلبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

395.000 €% 14  قیمت از 340.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های دوبلکس با نماهای شهر و قلعه در آلانیاآپارتمان های دوبلکس با نماهای شهر و قلعه در آلانیا320.000 €4+1 dpمرکز / آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیاآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا268.000 €4+1مرکز / آلانیاآپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا آپارتمان های ساحلی در کارگیجاک، آلانیا 350.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکارکیجاک / آلانیاآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیاآپارتمان با دید دریا و طبیعت در مرکز آلانیا500.000 €3+1 dp, 4+1 dpمرکز / آلانیا