تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای ارزان در آلانیا

ویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاکویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - videoویلای ارزان در آلانیا , آلانیا / کارکیجاک - video
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلی
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • آلانیا / کارکیجاک
  • 180 m²
  • 3+1
  • 2
  • 2
  • فروخته شد
شماره ملک ALN-041

ویلایی با قیمت مناسب و ارزان در آلانیا با دید دریای مدیترانه

این ویلا در آلانیا فروخته شده است. این ویلا در شهر کوچک و دوست داشتنی کارگیجاک واقع شده است. تنها چند دقیقه با شهر اصلی آلانیا فاصله دارد. این ویلای فوق العاده 3 خوابه در یک مجموعه کوچک، احاطه شده از جنگل و با دید خیره کننده دریای مدیترانه میباشد. این ویلا دارای استخر خصوصی، باغ بزرگ، تراس، و پارکینگ خصوصی در فضای داخلی است. این ملک ارزان دارای دید دریا از تمام طبقات را دارا میباشد.

دلایل بسیاری برای انتخاب این ویلا در آلانیا وجود دارد. سرمایه گذاری در املاک مسکونی معمولا، متوسط ​​پانزده درصد در یک سال در ترکیه بازده دارد. قیمت املاک میتواند با اجاره دادن ملک تامین شود. مستلزم محاسبه درآمد خالص ملکی است که در اختیار فرد میباشد.

از آنجا که املاک مسکونی ملموس هستند، صاحبان قادر به کنترل دارایی خود به طور مستقیم هستند. همچنین، بر خلاف بسیاری از ابزار های سرمایه گذاری، صاحبان می توانند دارایی های خود را به طور مستقیم کنترل کنند. در صندوق های متقابل، بودجه است که توسط آژانس بیمه و مدیر صندوق کنترل می شود. سهام به طور کامل توسط مالک کنترل شده نیست، تنها چیزی است که مالک می تواند انجام دهد این است که یا سهام خود را در شرکت افزایش و یا سهام خود را برای فروش اعلام کند.

پول است که برای ملک پرداخت میشود. امن و مطمین است. سرمایه گذاران ممکن است بخواهند در بازار املاک سرمایه گذاری بلند مدت از خرید ملک در ترکیه داشته باشند..

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی ویلای ارزان در آلانیا

استخرپارکینگ (سرپوشیده)باغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان ویلای ارزان در آلانیا ویلای ارزان در آلانیا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیزخانه در آلانیا برای فروش با دید شگفت انگیز125.000 €2+1 dp, 3+1 dpبکتاش / آلانیااوتومان ویلیج ویلااوتومان ویلیج ویلا166.500 €3+1, 4+1آوسالار / آلانیاویلای عالی در آلانیا با استخر خصوصیویلای عالی در آلانیا با استخر خصوصی329.000 €5+1کارکیجاک / آلانیاویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریاویلای لوکس مستقل در آلانیا با دید دریا329.000 €3+1کارکیجاک / آلانیا
ما استخدام میکنیم