تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده

ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییوواویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, کمر / چامییووا - videoویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-1ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-2ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-3ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-4ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-5ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-6ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-7ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-8ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-9ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-10ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-11ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-12ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده, تصاویر داخلی-13
قیمت 149.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / چامییووا
 • 160 m²
 • 3+1
 • 6
 • 3
 • 2008
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 600 mt
 • 57 km
 • 58 km
شماره ملک KMR-031

این ویلا کاملا مبله در فاصله کوتاهی تا ساحل در جامیووا

این ویلای نیمه مستقل در منطقه ای آرام در شهر در جامیووا در کمر واقع شده است. جامیووا در منطقه ای خیره کننده زیبا که توسط کوه، جنگل و دریا احاطه شده است. جامیووا منطقه ای است که کانون جذابیتهای توریستی و گردشگری خواهد بود. این منطقه تعطیلاتی میزبان زیرساختای لازم و امکانات رفاهی مانند مغازه ها، بیمارستان ها، بازار عمومی، مدارس، ساحل وغیره میباشد.

این ویلا کاملا مبله 5 کیلومتر تا مرکز شهرستان، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی، 58 کیلومتر تا زمین گلف و فاصله کوتاهی تا منطقه خرید، ساحل و حمل و نقل است.

این مجتمع ویلایی در جامیووا دارای امکانات اجتماعی بسیاری مانند باغی بزرگ طراحی، 2 استخر شنا بزرگ، تراس حمام آفتاب، زمین بسکتبال و تنیس، اینترنت وای فای در فضاهای عمومی، باربیکیو، پارکینگ خصوصی، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشد.

تنها یک ویلا نیمه مستقل در این مجموعه وجود دارد

ویلای 3 اتاق خوابه 160 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 توالت، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق خدمتکار، اتاق رختشویی، 2 تراس و بالکن است.

این ویلا در کمر با کالاهای سفید دارای لوازم آشپزخانه، کابینت آشپزخانه و حمام، درب فولاد، دوش، وان، تهویه مطبوع وپنجره پی وی سی با شیشه های دو جداره میباشد.

توجه: در طی فروش، کمیسیون آژانس املاک از خریدار دریافت می شود.

توجه: در حین فروش، کمیسیون آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار اخذ می شود.

ویژگی های عمومی ویلای نیمه مستقل در کمر با امکانات اجتماعی گسترده

ویلا / کمر / چامییووا

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 149.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
دو ویلای بهم چسبیده مسکونی 2 طبقه ای در کمر در جامیووادو ویلای بهم چسبیده مسکونی 2 طبقه ای در کمر در جامیووا105.000 €3+1چامییووا / کمرخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحتخانه مبله در کمر برای یک زندگی راحت93.500 €3+1 triplexارسلانبوجاک / کمرخانه های مبله شده در نزدیکی ساحل در کمرخانه های مبله شده در نزدیکی ساحل در کمر159.000 €5+1مرکز / کمرویلای مستقل مدرن در کمرویلای مستقل مدرن در کمر165.000 €3+1 dpچامییووا / کمر