تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات

خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقواتخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, آنتالیا / ماناقوات - videoخانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-1خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-2خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-3خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-4خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-5خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-6خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-7خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-8خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-9خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-10خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-11خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-12خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-13خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-14خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-15خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-16خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-17خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-18خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-19خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات, تصاویر داخلی-20
قیمت 165.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / ماناقوات
 • 220 m²
 • 5+1 trp
 • 4
 • 4
 • 06/2009
 • 3
 • آماده تحویل
 • 12.6 km
 • 2.6 km
 • 56.4 km
شماره ملک AYT-2130

3 دلیل اصلی اصلی خرید

• باغ بزرگ و استخر عمومی
• مکان ممتاز
• مفهوم تعطیلات

خانه تریپلکس در یک مجتمع با استخر در چولاکلی، ماناوگات

این خانه نیمه مستقل برای فروش در مرکز تعطیلات ممتاز آنتالیا در ماناوگات واقع شده است: ماناوگات یکی از مراکز گردشگری آنتالیا است و با موقعیت مکانی سودمند به شما امکان می دهد تا به راحتی با امکانات رفاهی و تفریحی و امکانات اجتماعی به مرکز شهر آنتالیا برسید.

این خانه برای فروش در ماناوگات تا امکانات روزانه مانند مغازه ها، مراکز بهداشتی، ایستگاه های اتوبوس و مراکز خرید در فاصله پیاده روی قرار دارد. این خانه نیمه مستقل 1 کیلومتر تا مرکز چولاکلی، 2.6 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 3.7 کیلومتر تا ساحل سیده، 9 کیلومتر تا شهر باستانی سیده، 12.6 کیلومتر تا مرکز ماناوگات، 56.4 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا، 60 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

این مجموعه شامل 50 خانه نیمه مستقل، با یک استخر مشترک و مناطق سبز، زمین های فوتبال و بسکتبال، زمین بازی کودکان، دوربین امنیتی و سرویس های امنیتی در زمینی به مساحت 46.000 متر مربع قرار دارد.

این خانه نیمه مستقل در زمینی به مساحت 424 متر مربع ساخته شده است و فضای داخلی 220 متر مربعی را پوشش می دهد. این خانه دارای یک طرح تریپلکس با 5 اتاق خواب، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 4 حمام، 4 بالکن، تراس، یک انباری و یک اتاق چند منظوره است که می تواند به عنوان سالن بدن سازی یا سرگرمی مورد استفاده قرار گیرد. این خانه مجهز به کاملیا و باربیکیو، درهای استیل، پارکینگ ماشین با ظرفیت یک وسیله نقلیه، 5 دستگاه تهویه هوا، کرکره، کابین دوش، وان، سیستم گرمایش خورشیدی، لوازم آشپزخانه و سیستم تلویزیون ماهواره ای است.

ویژگی های عمومی خانه تریپلکس نیمه مستقل برای فروش در ماناوگات

ویلا / آنتالیا / ماناقوات

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 165.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 25.05.2021 09:33:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیاویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا167.900 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلا های احاطه شده توسط طبیعت با استخرهای خصوصی در آنتالیاویلا های احاطه شده توسط طبیعت با استخرهای خصوصی در آنتالیا169.300 €5+1 trpدوشیمالتی / آنتالیاویلاهای نیمه مستقل با طراحی مدرن در کندو، آنتالیاویلاهای نیمه مستقل با طراحی مدرن در کندو، آنتالیا212.800 €3+1 5+1کندو / آنتالیاسوپریور ویلاسوپریور ویلا226.700 €6+1 dpدوشیمالتی / آنتالیا