تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا

آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیاآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا, پلان ملک-1
قیمت از 160.300 €
  • اطلاعات عمومی
  • 5+1
  • بدون کمیسیون
  • بورسا / مودانیا
  • 175 m² - 350 m²
  • 5+1
  • آماده تحویل
  • 26 km
  • 3 km
  • 80 km
شماره ملک BRS-004

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمانهای برخوردار از منظره شگفت انگیز دریا
• استانداردهای کیفی فرست کلاس
• دسترسی آسان با قایق از استانبول

آپارتمان های با معماری مخصوص که استانداردهای یک زندگی فرست کلاس را در بورسا، مودانیا ارایه می دهند

این آپارتمانها با معماری ویژه در بورسا، مودانیا واقع شده اند. بورسا شهر بسیار محبوبی در ترکیه است. این شهر از جاذبه های های فرهنگی، تاریخی و طبیعی برخوردار است. مودانیا یک شهرک ساحلی در بورسا است. این منطقه برای دسترسی آسان از استانبول و دیگر مناطق مناسب است.

این آپارتمان های فروشی بورسا، 80 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا، 3 کیلومتر تا جاده بورسا مودانیا، 1 کیلومتر تا اسکله اتوبوس دریایی مودانیا، 3 کیلومتر تا ساحل و 26 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 7.138 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 7 بلوک و در مجموع 42 آپارتمان می باشد. این مجتمع مسکونی با امکانات غنی بسیاری مانند سالن ورزشی، استخر شنا، زمین بازی کودکان، کافی شاپ، منطقه باربیکیو، منطقه تفریحی، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، آسانسور، سرایداری و باغی با طراحی مخصوص مجهز شده است.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 175 مترمربعی.

آپارتمان 5 خوابه 350 مترمربعی.

این آپارتمان ها با فن آوری خانه های هوشمند طراحی شده اند. این آپارتمان با منظره دریا دارای گاز شهری، تهویه مطبوع، درب فلزی، سیستم زنگ خطر، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، آنتن ماهواره ای و تلویزیون کابلی، رختکن، پارکت و کفپوش سرامیکی، اینترنت وای فای، عایق حرارتی و صوتی، نورپردازی، جارو برقی مرکزی، سیستم های اعلام حریق، کرکره و سیستم کنترل پرده می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 160.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورساآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا147.000 €3+1نیلوفر / بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا118.800 €4+2 dpمودانیا / بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسا160.300 €4+1نیلوفر / بورساآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر160.300 €5+1 dpنیلوفر / بورسا