تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول

سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجهسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoسیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-1سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-2سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-3سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-4سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-5سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-6سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-7سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-8سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-9سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-10سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, تصاویر داخلی-11سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-1سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-2سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-3سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-4سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-5سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-6سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-7سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-8سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-9سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-10سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-11سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-12سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-13سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-14سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-15سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-16سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-17سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-18سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-19سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-20سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول, پلان ملک-21
قیمت از 120.200 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 123 m² - 263 m²
 • 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1,
 • 2,3
 • 1, 2
 • 03/2018
 • آماده تحویل
 • 450 mt
 • 52 km
شماره ملک IST-398

3 دلیل اصلی برای خرید

• کلید آماده تحویل
• فاصله پیاده روی تا دریا
• سیستم خانه هوشمند

آپارتمان های مجلل در فاصله کوتاه پیاده روی تا امکانات اجتماعی در بیوکچکمجه فاصله دارد

آپارتمان های لوکس با منظره دریا در بیوکچکمجه، استانبول واقع شده است. این منطقه در غرب استانبول واقع شده است. بیوکچکمجه منطقه ای با بسیاری از امکانات اجتماعی و روزمره مانند مدارس خصوصی، بیمارستان ها، دریاچه، پروژه های جدید مسکونی، پارک و دانشگاه میباشد. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران این منطقه را برای سرمایه گذاری عالی در نظر گرفته اند. اگر می خواهید یک آپارتمان در استانبول خریداری کنید، بیوکچکمجه یک انتخاب ایده آل برای شماست.

این آپارتمان ها در استانبول برای فروش، 52 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 5 کیلومتر تا دریاچه بیوکچکمجه، 450 متر تا دریا و 1.5 کیلومتر تا بزرگراه ای-5 فاصله دارد.

مدارس این منطقه: دبستان خصوصی آکیاکا، مهدکودک خصوصی یلکن، آموزش کوچ، کالج گزلس دوزا، کالج فرهنگ آمریکایی بیوکچکمجه، کالج میمارسینین اقیانوس و دبیرستان خصوصی حرفه ای آناتولی.

بیمارستانهای این منطقه: مرکز پزشکی خصوصی مدیکل، مرکز پزشکی خصوصی باتیگوز و بیمارستان کولان بیوکچکمجه.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید آیرمرز، مرکز خرید انصار، مرکز خرید تراس، مرکز خرید آتیروس، مرکز خرید میماروبا کرونلایف، مرکز خرید آتریوم سینانوبا و نمایشگاه 34.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 11.000 متر مربع بنا شده است. این مجموعه دارای 3 بلوک با 188 آپارتمان و 17 واحد تجاری است. این مجتمع دارای استخرهای روباز و سرپوشیده، پارکینگ های سرپوشیده و روباز ماشین، سالن ورزشی و سینما، سونا، فوتبال، زمین های بسکتبال، کتابخانه، زمین بازی کودکان، رستوران ها، کافه ها، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی، آسانسور، مخزن آب و باغی با طراحی زیبا میباشد.

در این مجموعه 7 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 2+1 با متراژ 113-221 متر مربع با یک اتاق نشیمن، 2 اتاق خواب، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام اختصاصی و تراس یا بالکن میباشد.

دوبلکس 2+1 با متراژ 120-189 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 اتاق خواب، 2 حمام و 1/2 تراس وجود دارد. (برخی آپارتمانهای 2 اتاق خوابه دوبلکس دارای حمام اختصاصی و بالکن نیز هستند.)

آپارتمان های 3+1 با متراژ 152-255 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، 1/2 بالکن و تراس. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه دارای اتاق رختکن نیز هستند.)

آپارتمان دوبلکس 3+1 با متراژ 170-239  متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، اتاق رختکن، توالت، بالکن و تراس می باشد. (برخی از آپارتمانهای 3 اتاق خوابه دوبلکس دارای تراس و باغ هستند.)

آپارتمان های 4+1 با متراژ 261 متر مربع دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 4 اتاق خواب،  توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، اتاق رختکن، حمام و بالکن میباشد

آپارتمان دوبلکس 4+1 با متراژ 244-268 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 4 اتاق خواب، 2 حمام، توالت، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، انباری، بالکن، بالکن فرانسوی و 2 تراس میباشد.

آپارتمان دوبلکس 5+1 با متراژ 295 متر مربع دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 5 اتاق خواب، 2 حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، بالکن و 2 تراس میباشد.

این آپارتمان ها دارای دید دریا وامکانات داخلی مانند لوازم آشپزخانه، سیستم گرمایش مرکزی، سیستم خانه هوشمند، سیستم گرمایش مرکزی و کف سرامیک هستند.

لطفا برای دسترسی از شرایط پرداخت و جزییات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی سیستم خانه های هوشمند با دید دریا در استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 120.200 €3+1 آپارتمان 151.700 €4+1 آپارتمان 282.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مدرن به عنوان دفتر خانه در استانبول طراحی شده اندآپارتمان های مدرن به عنوان دفتر خانه در استانبول طراحی شده اند119.200 €1+1, 2+1گونشلی / استانبولپارتمانهای بزرگ در نزدیکی بزرگراه ای-5 در اسنیورت، استانبولپارتمانهای بزرگ در نزدیکی بزرگراه ای-5 در اسنیورت، استانبول118.900 €2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در مجتمعی مسکونی و تجاریآپارتمانهای استانبول در مجتمعی مسکونی و تجاری120.300 €1+1, 2+1باشاک شهیر / استانبولآپارتمانهای سرمایه گذاری در مجتمع با امکانات غنی در استانبولآپارتمانهای سرمایه گذاری در مجتمع با امکانات غنی در استانبول121.200 €2+1, 3+1, 3+2 dp, 4+2 dpکارتال / استانبول