تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول

املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوباملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-1املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-2املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-3املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-4املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-5املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-6املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-7املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-8املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-9املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-10املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-11املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-12املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-13املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-14املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-15املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-16املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-17املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-18املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-19املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-20املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-21املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, تصاویر داخلی-22املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-1املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-2املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-3املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-4املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-5املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-6املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-7املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-8املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-9املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-10املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-11املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-12املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-13املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول, پلان ملک-14
قیمت از 126.200 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 16.07.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / ایوب
 • 75 m² - 280 m²
 • 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 04/2021
 • درحال ساخت
 • 10 km
 • 22 km
شماره ملک IST-312

3 دلیل اصلی برای خرید

• سرویس نگهبانی 24/7
• توسعه سریع منطقه
• فرصتی برای سرمایه گذاری که نباید از دست داد

املاک واقع در مجتمع مسکونی با طراحی معماری افقی در ایوپ

این آپارتمانهای ایوپ در یکی از سریع ترین مناطق در حال توسعه استانبول واقع شده اند. با توسعه زیرساخت ها و امکانات، ایوپ محبوب ترین منطقه برای سرمایه گذاران است. همه امکانات مورد نیاز روزانه از رستوران ها، بیمارستان ها، مدارس، مراکز خرید، دانشگاه ها، کالج ها تا سوپرمارکت ها و فروشگاه های مواد غذایی در این ناحیه وجود دارند. همچنین این منطقه از طریق بزرگراه تی ای ام به راحتی به سایر نقاط شهر متصل است.

این آپارتمان ها در ایوپ بدلیل نزدیکی به حمل و نقل عمومی و ارتباطات جاده ای، دسترسی آسانی به مراکز تجاری و مدارس دارند. این آپارتمان های نوساز در 10 کیلومتری پل سلطان محمد فاتیح، 7 کیلومتری از لونت و مسلاک، 32 کیلومتری سومین فرودگاه بین المللی، 11 کیلومتری تکسیم، 12 کیلومتری پل بسفروس و 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی آتاتورک قرار دارند.

مدارس منطقه: دانشگاه بیلگی استانبول، دانشگاه نیشانتاشی، دانشگاه تجارت استانبول، دانشگاه هالیچ، کالج اوکیانوس، کالج دوران، کالج خصوصی آتابک، مهدکودک خصوصی کاردلنلار، کالج ماوی گون، مدارس دوگا و مدارس آموزشی ویژه احمد ادیب اوندر.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید ویلا لند، مرکز خرید ایوپ پارک، مرکز خرید وایت هیل، مرکز خرید بیز جواهیر هالیچ و مرکز تفریحی و زندگی استانبول.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان خصوصی یلدیز آکادمیا، بیمارستان خصوصی بشری، بیمارستان بیلگه، بیمارستان خصوصی دویگو و بیمارستان خصوصی اروپایی شافلاک.

این پروژه مسکونی با معماری افقی شامل 5 بلوک و در مجموع 279 آپارتمان است. این املاک و مستغلات در استانبول دارای استخر سرپوشیده، سونا، اتاق بخار، حمام ترکی، اتاق کارایوکه، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، آلارم آتش و گاز، خیابان خرید، مدیریت سایت و تیم امنیتی حرفه ای می باشند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یا آشپزخانه اوپن و حمام. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان های 2 خوابه دوبلکس باغ. 

دوبلکس باغ 2,5 خوابه. 

دوبلکس باغ 3 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و تراس است.

آپارتمان های 3 خوابه تراس.

دوبلکس سقف 3 خوابه. 

دوبلکس باغ 4 خوابه  دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و تراس هستند.

دوبلکس سقف 4 خوابه.

دوبلکس باغ 5 خوابه.

دوبلکس سقف 5 اتاق خوابه .

 دوبلکس سقف 6 خوابه.

تمامی این آپارتمانها از جزییات بی عیب و نقصی برای یک زندگی ممتاز برخوردارند. این آپارتمان ها با درب های فولادی، کابین دوش سیستم خانه هوشمند و رختکن مجهز شده اند.

برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت لطفا با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی املاک هوشمند با موقعیتی مرکزی در استانبول

آپارتمان / استانبول / ایوب

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 126.200 €3+1 آپارتمان 235.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 16.07.2021 17:30:23

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با طراحی ماهرانه در مرکز تجارت استانبولآپارتمان های با طراحی ماهرانه در مرکز تجارت استانبول125.200 €1+1, 2+1, 2+1 dpباکیرکوی / استانبولآپارتمان دوبلکس فروشی با نمای شهر در بویوکچکمجه استانبولآپارتمان دوبلکس فروشی با نمای شهر در بویوکچکمجه استانبول125.200 €3+1 dpبیوکچکمجه / استانبولآپارتمان های مدرن در استانبول، واقع در یک مجتمع لوکسآپارتمان های مدرن در استانبول، واقع در یک مجتمع لوکس128.100 €1+1, 2+1, 3+1کاغذخانه / استانبولآپارتمان های بزرگ با بالکن در کوچوکچکمجه استانبولآپارتمان های بزرگ با بالکن در کوچوکچکمجه استانبول128.200 €1+1, 2+1,کوچکچکمجه / استانبول