تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا

آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا, تصاویر داخلی-18
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
99.100 € % 9
قیمت 90.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کپز
 • 110 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 07/2019
 • 4
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 8 km
 • 11 km
شماره ملک AYT-861

3 دلیل اصلی برای خرید

• دسترسی آسان به مرکز شهر
• امکانات لوکس مانند فروشگاه و آرایشگاه
• فرصت سرمایه گذاری

آپارتمان های نوساز با فناوری هوشمند در کپز، محله گوکسو

این آپارتمان های نوساز در کپز، محله گوکسو که میزبان پروژه های تحول شهری است، قرار دارد. کپز ارایه دهنده بهترین فرصت های سرمایه گذاری است که روز به روز در حال افزایش می باشند. بسیاری از مراکز تفریحی و سرگرمی مانند آبشار دودن، بازار آنتالیا و باغ وحش آنتالیا، مدارس خصوصی با کیفیت و مراکز خرید در این ناحیه واقع شده اند. این منطقه در حال توسعه، دسترسی آسان به مرکز شهر و دیگر مناطق شهر دارد.

این آپارتمان با طراحی هوشمندانه به بسیاری از مکانات اجتماعی و محلی است که شما روزانه به آنها نیاز دارید، نزدیک می باشند. این آپارتمانهای آنتالیا در 8 کیلومتری سواحل لارا و کنییالتی، 10 کیلومتری کالیجی ( شهر قدیمی)، 1 کیلومتری جاده اصلی، 5 کیلومتری مرکز خرید اوتلت دیپو و مرکز آنتالیا، 11 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا واقع شده اند.

این مجتمع مسکونی شامل 4 بلوک و 44 آپارتمان در زمینی به مساحت 6232 متر مربع است. این مجموعه نسبت به دیگر پروژه های شهر، بهترین زندگی را ارایه می کند. در هر آپارتمان از پارکینگ در فضای باز، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، استخرهای سرپوشیده و روباز، انباری، پناهگاه، سرایداری و خدمات امنیتی 24/7، آرایشگاه، فروشگاه، زمین بازی کودکان، پارکینگ سرپوشیده برخوردار می باشد.

در اینجا یک نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه در آنتالیای ترکیه با متراژ 110 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجلل، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، بالکن و بالکن فرانسوی دارد.

تمام آپارتمان ها با استفاده از مواد ساختمانی لوکس و با کیفیت طراحی شده اند. این آپارتمانهای مجهز به تکنولوژی خانه های هوشمند دارای رختکن، لوازم آشپزخانه، آیفون تصویری، آشپزخانه لوکس و کابینت حمام، سیستم تلویزیون ماهواره ای، تهویه مطبوع، اینترنت، کرکره ها و کابین دوش می باشند. شما می توانید تمام وسایل الکترونیکی را از راه دور تنها با یک کلیک کنترل نمایید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای 3 خوابه با طراحی هوشمندانه در کپز آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

99.100 €% 9  قیمت 90.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید در آنتالیا با معماری خیره کنندهآپارتمان های جدید در آنتالیا با معماری خیره کننده89.000 €2+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس با دید کوه در کنییالتیآپارتمان لوکس با دید کوه در کنییالتی88.700 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان مرکزی با سیستم خانه های هوشمند در آنتالیاآپارتمان مرکزی با سیستم خانه های هوشمند در آنتالیا90.000 €2+1, 3+1 dp, 4+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان های مرکزی با استفاده از مواد با کیفیت در آنتالیاآپارتمان های مرکزی با استفاده از مواد با کیفیت در آنتالیا91.500 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpلارا / آنتالیا