تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا

آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-3آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-4آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-5آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا, پلان ملک-6
قیمت از 448.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 442 m² - 442 m²
 • 6+1 dp
 • 3
 • 3
 • 2019
 • 5
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 22 km
 • 55 km
شماره ملک BRS-006

3 دلیل اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• آپارتمان لوکس و راحت
• معتبرترین مکان بورسا

آپارتمانهای دنج یک زندگی آرامش بخش در منطقه محبوب نیلوفر، بورسا را فراهم می کنند

آپارتمانهای دنجی که در نیلوفر بورسا واقع شده اند. نیلوفر میزبان بیمارستان ها، مدارس، بانک ها، مغازه ها، بازارها، کافه ها و رستوران ها است. این منطقه بزرگ یکی از مناطق زیبای شهر است. این ناحیه طبیعت ناب و آسایش زندگی شهری را ارایه می دهد. بسیاری از مناطق زیبا برای پیک نیک در این ناحیه واقع شده اند. افراد زیادی از دیگر مانطق شهر برای پیک نیک به این منطقه می آیند. ارزش این منطقه روزانه در حال افزایش است.

این آپارتمان های نوساز 1.5 کیلومتر تا بزرگراه دی-200،2 کیلومتر تا جنگل آتاتورک کنت، 7.5 کیلومتر تا میدان کنت، 13 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس بورسا و دانشگاه اولوداگ، 22 کیلومتر تا دریا، 25 کیلومتر تا مودانیا، 30 کیلومتر تا دریاچه اولوبات، 32 کیلومتر تا مرکز آسمان اولوداگ،38 کیلومتر تا گملیک و 55 کیلومتر تا فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند. همچنین این آپارتمانهای بورسا با ماشین 90 دقیقه با استانبول فاصله دارند.

این مجموعه دارای 5000 متر مربع مساحت و 3.200 متر مربع محوطه است. این مجتمع از 3 بلوک 5 طبقه و 30 آپارتمان تشکیل شده است. این پروژه از امکانات اجتماعی بسیاری از قبیل لابی، استخر با سیستم گرمایشی، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، کلوپ کودکان، نگهبانی 24/7، سیستم دوربین های امنیتی و پارکینگ در فضای باز برخوردار است.

در این مجتمع 3 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 4+1 با متراژ 267 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 4 اتاق خواب، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن، اتاق لباسشویی، بالکن و تراس.

آپارتمان های دوبلکس 5+1 با متراژ 415 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 5 اتاق خواب، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، حمام ترکی، بالکن و 2 تراس.

آپارتمان های دوبلکس 6+1 با متراژ 442 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 6 اتاق خواب، حمام، حمام در اتاق مستر، حمام / سونا ترکی، بالکن و 2 تراس.

این آپارتمان های لوکس با امکانات بسیار با کیفیتی مانند سیستم خانه هوشمند، لوازم آشپزخانه، گرمایش مرکزی، پنجره های بلند، پارکت چند لایه، رختکن و سیستم تلویزیون ماهواره ای تجهیز شده اند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس با طراحی هوشمند در نیلوفر بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 448.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسا179.500 €4+1, 4+1dp., 6+1dpنیلوفر / بورسااملاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا املاک و مستغلات جذاب با نماهای اولوداع در نیلوفر، بورسا 167.100 €5+2 dpنیلوفر / بورسازمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسازمین سرمایه گذاری با پروژه بزرگ مسکونی در بورسا4.203.400 €اورحانگازی / بورسا