تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا

آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-12
قیمت 77.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / لارا
 • 70 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 12/2018
 • 10
 • اماده تحویل
 • 6 km
 • 1 km
 • 14 km
شماره ملک AYT-935

3 دلیل اصلی برای خرید

• مواد درجه یک
• نزدیکی با امکانات اجتماعی
• مناسب برای سرمایه گذاری

آپارتمان مدرن 1+1 با دید دریا در یک مجتمع با باغ طراحی شده زیبا در لارا آنتالیا

آپارتمان مدرن در لارا، محله فنر واقع شده اند. این منطقه به دلیل داشتن پارک ها، مراکز خرید، فروشگاه ها، مارکت ها، حمل و نقل و امکانات اجتماعی شناخته شده است. همچنین ، لارا نزدیکی مرکز شهر، ترمینال اتوبوس، سواحل و فرودگاه واقع شده است. اگر می خواهید در آنتالیا سرمایه گذاری کنید، لارا مکانی عالی برای شماست.

این آپارتمان های فروشی در آنتالیا نزدیک به کلیه امکانات روزانه، اجتماعی و حمل و نقل مانند پارک ها، فروشگاه ها، مارکت ها، مراکز خرید، موزه ها، دستگاههای خودپرداز و مراکز همایش به راحتی قابل دسترسی است. این آپارتمان ها 800 متر تا مرکز خرید تراسیتی، 900 متر تا مرکز خرید لورا، 1 کیلومتر تا ساحل و مرکز خرید شی مال، 6 کیلومتر تا مرکز شهر، موزه مجسمه سازی ماسه آنتالیا و شهر قدیمی، 7 کیلومتر تا مرکز خرید مارک آنتالیا، 8 کیلومتر تا موزه آنتالیا، 9 کیلومتر تا ساحل لارا، 10 کیلومتر تا دانشگاه آکدنیز، 12 کیلومتر تا نمایشگاه و مرکز همایش های هرم شیشه ای و ترمینال اتوبوس آنتالیا، 14 کیلومتر تا ساحل کنییالتی و فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 10.580 متر مربع بنا شده است. این مجموعه شامل 2 بلوک با 10 طبقه و در کل از 90 آپارتمان و 39 واحد تجاری تشکیل شده است. این مجتمع دارای امتیازات زیادی همچون باغی با طراحی زیبا، پارکینگ سرپوشیده و روباز، آسانسور، سرایداری، ژنراتور، هیدروفور، محوطه بازی کودکان، سیستم دوربین 24/7 امنیتی و نگهبانی می باشد.

در این مجتمع تنها یک آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن فرانسوی است.

این آپارتمان با دید دریا مجهز به سیستم خانه هوشمند، لوازم آشپزخانه، ماشین ظرفشویی، درب فلزی، آنتن ماهواره، رختکن، اینترنت وای فای، کف سرامیک و پارکت، عایق صدا و تهویه مطبوع هوا است.

ویژگی های عمومی آپارتمان با طراحی با کیفیت عالی در لارا آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 77.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا77.600 €2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های خیره کننده با چشم انداز کوه در کنییالتی، آنتالیا76.500 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن در کنییالتی، آنتالیا80.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای با کیفیت با تکنولوژی خانه های هوشمند در کپزآپارتمانهای با کیفیت با تکنولوژی خانه های هوشمند در کپز80.100 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا