تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

قیمت املاک در بدروم

املاکی که اخیرا در بدروم فروخته شده است

بدروم یکی از مکان های پر زرق و برق در ترکیه است. این ناحیه به عنوان یکی از مهمترین بنادر شناخته شده در گذشته و حوزه ماهیگیری وصنعت گردشگری است. فضای زیادی برای توریستها وجود دارد تا از فعالیت های ماجرا جویانه لذت ببرند. برخی از مسابقات گلف برای بدروم برنامه ریزی شده که مورد استقبال گردشگران وتجار حرفه ای قرار گرفته است. سفر به بدروم برای هر کسی که آرزوی آن را دارد از طریق جاده و یا هواپیما آسان است. فرودگاه داخلی وبین المللی بدروم میزبان بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر جهان و به ویژه اروپا است. گردشگران بسیاری درشروع فصل تابستان در این شهر وجود دارند. با این حال، تعداد بازدید کنندگان در زمستان کاهش می یابد اما هنوزهم قیمت ملک در بدروم به دلیل آن که محبوب ایام تعطیلات است در مقایسه با شهرهای مجاور بالاتر است.

املاکی که اخیرا در بدروم فروخته شده استروزهایی که مردم فقط تمایل به سرمایه گذاری و یا خرید ملک در شهر خود یا نزدیک به خودشان و یا فقط در درون مرزهای کشور خود داشته اند گذشته است. در حال حاضر، جهان تبدیل به یک دهکده جهانی شده و فردی که در یک گوشه از جهان زندگی میکند تمایل به مالکیت منزل درگوشه ای دیگری دارد. چرا که نه؟ چرا یک فرد نباید رویای داشتن ملک در هر نقطه از جهان دا داشته باشد؟ در حال حاضر سفر از یک نقطه به نقطه دیگر فقط چند دقیقه، چند ساعت یا چند روزمی کشد. این روزها پس از تعدیل قانون مالکیت برای اتباع خارجی سرمایه گذاری های بزرگی در ترکیه انجام شده است. این گام خوبی توسط دولت ترکیه است تا خارجیان تجارتهای زنجیره ای جدیدی در ترکیه ایجاد کنند. گردشگری یک صنعت بزرگ و پردرآمد برای ترکیه است. شهرها و مکانهای بسیار زیبایی، در این کشور وجود دارند. یکی از این شهرهای زیبا بدروم است.

در طول چند روز گذشته بدروم مانند کیک داغی بوده است برای کسانیکه در رویای ایجاد یک کسب و کار جدید و یا مالکیت و کسب درآمد اجاره هستند. آیا شما علاقمند به دانستن قیمت ملک در بدروم هستید؟ آیا می خواهید خانه، ویلا در بدروم و یا یک آپارتمان در این شهرداشته باشید؟ آیا مایل به استفاده از آپارتمان در بدروم و یا چگونگی استفاده از آن هستید؟ خوب، فقط آرام باشید، یک نفس عمیق بکشید و همه متن را بخوانید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

متوسط قیمت املاک در بدروم

اجازه دهید قبل ازطرح مطالب مالی به بحث جغرافیا و زیبایی بدروم بپردازیم. شما در این شهر چه چیزی می توانید پیدا کنید یا چه چیزی در شهر مورد توجه است؟ آیا میتواند مکانی مناسب برای یک کسب و کار باشد یا اینکه فقط یک فضای گردشگری زیبا است؟ خوب، شهر بدروم است توسط ساحل دریای اژه جنوبی در مقابل جزیره یونانی کوس دربرگرفته شده است. این شهر دارای زمینه های تاریخی تخیلی و منطقی بسیاری است.این مکان در حال تبدیل شدن به مکانی برای بازدیدکنندگان اتحادیه اروپا است که به ترکیه و به خصوص شهر بدروم با توجه به آب و هوای معتدل، استاندارد زندگی و پتانسیل کسب و کار میایند.

بر اساس زمینه های تاریخی؛ این شهر به نام هالیکارناسوس کاریا، نامیده می شد.یک منطقه بندری مهم در گذشته و حتی این روزها است. این شهر مناسب ماهیگیری و گردشگری با قایق تفریحی است. بنابراین، اگر شما به دنبال املاک مسکونی دربدروم هستید باید از متوسط قیمت املاکی که اخیرا فروخته شده اند آگاه باشید. در هر صورت اگردرنزدیکی این شهر و یا حتی اگر درخارج از کشور زندگی می کنید؛ جهان آنلاین دسترسی به تمام اطلاعات املاک و مستغلات بدروم. را آسان کرده است. بسیاری از وب سایت های آنلاین وجود دارند که با لیست و دسته بندی می توانند به شما یک درمورد قیمت ملک در این شهر یک ایده روشن بدهند.

بعلاوه شما می توانید از طریق این وب سایتها بدنبال املاک فروشی در بدروم باشید. استخدام یک آژانس املاک گزینه خوب دیگری است که فرایند را برای شما آسان میکند.

12345  ... 18

ملک های دارای اقساطجدید!همه(5)12ماه(3)24ماه(1)36ماه(0)48ماه(1)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(16)آپارتمان (6)ویلا (8)زمین (0)تجاری (2)

اتاق خوابهمه16استودیو(0)1+1(0)2+1(5)3+1(7)4+1(7)5+1(1)6+(0)

محدوده قیمتهمه(16)200.000-300.000 €(4)300.000-500.000 €(7)500.000-1.000.000 €(4)1.000.000 €(1)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه بدروم(16)گوموشلوک(3)گوندووان(2)میلاس(1)اورتاکنت(4)تورکبوکو(1)یالیکاواک(5)

بالا
برو به