تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

قیمت ملک در کالکان

آنتالیا هومز املاک بسیاری در کاش و کالکان فروخته است. ما آنها را در زیر لیست کرده ایم تا به شما ایده ای در مورد قیمت ملک در کاش وکالکان بدهد.

همه مایلند که خانه ای زیبا داشته باشند، خانه ای که بتواند شادی و جذابیت بیاورد. اما همیشه یافتن خانه ای عالی درمحلی رویایی ممکن نیست. این شهری است زیبا واقع در ساحل دریای مدیترانه در ترکیه که اماکن تاریخی زیبا و سواحلی زیبا دارد. در اینجا شما می توانید از دیدن ککووا وتلوس که مکان های تاریخی مشوری در نزدیکی کالکان هستند لذت ببرید. علاوه بر این، شما میتوانید حمام آفتاب در ساحلی باشکوه مانند ساحل کاپوتاس در راه کاش و پاتارا در مسیر فتحیه داشته باشید. در گذشته، این شهر برای ماهیگیری شناخته شده بود اما در حال حاضر آن را که برای گردشگری میشناسند. جاذبه کالکان همه را جذب میکند و گردشگران هر روز به این شهر سفر میکنند.

ویلا با منظره دریا شگفت انگیزشخصی با شم تجاری و یا ژن گردشگری، هرگز نمی تواند از داشتن یک ویلا در کالکان این شهر جذاب چشم پوشی کند. هر چند کمی گران است اما چیزهای خوب ارزان نیستند. به هر حال، همانطور که شما به دنبال یک ملک درکالکان هستید بایدعلاقمند به آپارتمانها، ویلاها و یا خانه های خوب فروشی در کالکان باشید، آیا شما علاقمند هستید؟ در کدام منطقه کالکان باید بدنبال خانه های ر فروشی باشید؟ آیا کسی می تواند در این زمینه به شما کمک کند؟ چه مقدار بودجه باید برای داشتن یک ملک مسکونی درشهر زیبای کالکان داشته باشید.همه این پرسش باید در ذهن شما باشد. پاسخ تمام این سوالات را در خطوط زیر دریافت می کنید اما اجازه دهید ابتدا پتانسیل جذابیتهای این شهررا کشف کنیم.

اگر شما کالکان را دیده باشید هیچ وقت نمی توانید جذابیتهای سایت های تاریخی از جمله ککووا و تلوس را فراموش کنیدرا فراموش کنید. بعلاوه چطور یک توریست می تواند شکوه و جلال سواحل زیبا از جمله ساحل کاپوتاش و ساحل پاتارا را از یاد ببرد؟ کالکان شهری پر زرق و برق، زیبا و الهام بخش برای توریستهاست که در طول ساحل دریای مدیترانه در ترکیه واقع شده است.

اگر شما به تاریخ این ناحیه نگاهی بیاندازید میبینید که این شهر، یک شهرماهیگیری بوده و مردم از روستاها وشهرهای اطراف و از بندر امن کالکان برای رفتن به فتحیه و کاس است. از جمله دیگر چیزهای محبوب و شناخته شده در مورد این شهر، خانه های سفید شسته شده و تزیین شده است. علاوه بر این، تا دهه 1970 تنها بندری بود که در خدمت محیط زیست بود. با توجه به ویزگیهای کالکان از سوی یک روزنامه بریتانیایی در سال 2007 بعنوان مقصد گردشگری معرفی شده بود.

در حال حاضر همین اندازه کافی است تا شما این بهشت زمینی را تصور کنید. اگر شما علاقمند به داشتن ملک درکالکان هستید؛ باید واقعا باهوش باشید. قیمت ملک در این شهر واقعا بالاست و بسیاری از مردم به دنبال املاک و مستغلات فروشی هستند. بنابراین، لازم است که مشتاقانه تمام املاک فروشی را بررسی کنید. لازم است که سریع باشید و یک موقعیت خوب را برای داشتن یک اقامت در کالکان انتخاب کنید.

بهترین راه برای تکمیل دید خریداران یافتن یک عامل آژانس خوب است. بسیاری از آژانسهای املاک بصورت آنلاین و آفلاین در شهر کار میکنند. شما می توانید با یکی از آنها تماس بگیرید واز آنها بخواهید شما را مطلع. کنند. معمولا، این امکان وجو دارد که با آزانس آنلاین کار کنید زیرا شرکتهای املاک و مستغلات بسیار وجود دارند که بصورت آنلاین به مشتریان خارجی مانند شما که نمیتوانند به سرعت به هدف برسند]خدمت میدهند. بنابراین می توانید یک آژانس را بخدمت بگیرید و روزانه به طور منظم اطلاعات قیمت املاک در کالکان را دریافت کنید. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود تا از فرصت خانه های فروشی استفاده کنید ویک پیشنهاد خوب شما را صاحب آپارتمان در کالکان و یا کاش میکند.


ملک های دارای اقساطجدید!همه(0)12ماه(0)24ماه(0)36ماه(0)48ماه(0)60ماه(0)( بهره 0% )

نوعهمه(40)آپارتمان (2)ویلا (38)زمین (0)تجاری (0)

اتاق خوابهمه40استودیو(0)1+1(0)2+1(1)3+1(4)4+1(15)5+1(17)6+(5)

محدوده قیمتهمه(40)200.000-300.000 €(2)300.000-500.000 €(8)500.000-1.000.000 €(19)1.000.000 €(11)

فقط نمایش املاک با دید دریا

شهر، منطقههمه کالکان(40)مرکز(40)

بالا
برو به