تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل

آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-22
قیمت 184.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 300 m²
 • 3+1dp
 • 3
 • 3
 • 4
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 500 m
 • 24 km
شماره ملک AYT-651

اطلاعات کمپین

با بیت کوین در ترکیه ملک بخرید

آژانس املاک و مستغلات آنتالیا هومز پولهای دیجیتالی مانند بیت کوین، ریپلای، بیت کوین نقد واتریم را در هنگام خرید ملک در ترکیه می پذیرد. اگر مایل به خرید خانه ای در ترکیه هستید، میتوانید با شرکت ما تماس بگیرید تا تور بازدید را برای شما هماهنگ کنیم. زمانیکه ملکی را پسندید، میتوانید از طریق سیستم بیت کوین آن را پرداخت کنید. در زمان پرداخت، ما دقیقا بر اساس بورس ارز و اوراق بهادار، نرخ پول دیجیتالی را محاسبه خواهیم کرد.

بدون محاسبات وهزینه های اضافی!

این ملک را فقط با ب ت سی 19 خریداری کنید.

اعتبار تا 30.11.2018 09:00:00مشاهده همه کمپین ها >>>

آپارتمانهای کنییالتی با امکانات بی نظیر در یک محله عالی

املاک و مستغلات آنتالیا هومز صاحب این آپارتمان ها است. خانه خود را مستقیما از مالک خریداری کنید.

این آپارتمانها در آنتالیا برای فروش در موقعیت شگفت انگیزی در منطقه کنیالتی، محله لیمان واقع شده است. این منطقه به لطف آرامش، زیبایی های طبیعی و امکانات رفاهی اجتماعی بسیار مطلوب است. کوه ها، جنگل ها و ساحل معروف کنییالتی معروف در این منطقه هستند. کنییالتی همچنین مرکز حوزه ی املاک و مستغلات در آنتالیا است و بسیاری از پروژه های برنامه ریزی شده مانند بوگاچای، ساحل ساریسو و تله کابین تاهاتلی در این منطقه قرار گرفته اند. این فرصت طلایی برای خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه که با این شرایط سودمندی است را از دست ندهید.

آپارتمانهای فروش در کنیالتی در فاصله کوتاهی تا بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدارس، مهد کودک، دفاتر پست، بانکها، دستگاههای خودپرداز، بازارها، مغازه ها، بازارهای عمومی، کافه ها، رستوران ها، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس هستند. این آپارتمان های راحت 500 متر تا ساحل معروف کنییالتی، 3 کیلومتر تا مرکز شهر و 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این آپارتمانهای درخشان در یک مجتمع مسکونی بسیار قابل اعتماد و محکم است. این مجتمع مسکونی دارای امکانات بسیار زیادی مانند استخر بزرگ، باغ نگهداری شده، مرکز تناسب اندام، آسانسور، پارکینگ خودرو، سرایداری و سیستم ورودی امن است.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 300 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 1 یا 2 حمام اختصاصی، 2 بالکن و تراس است.

این آپارتمان فوق العاده در آنتالیا دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، آیفون تصویری، نور نقطه ای، کرکره، کابین دوش، زیربنای اینترنت فیبر نوری و زیرساخت های ماهواره است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت 184.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.12.2017 13:21:43

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با کیفیت در لارا برای زندگی راحت در آنتالیاآپارتمان با کیفیت در لارا برای زندگی راحت در آنتالیا182.500 €3+1لارا / آنتالیاآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیاآپارتمان های آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه در مرکز آنتالیا182.500 €3+1 dpمرکز / آنتالیاکانیون سوییت هومزکانیون سوییت هومز186.500 €3+1dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان 3 اتاق خوابه در آنتالیاآپارتمان 3 اتاق خوابه در آنتالیا192.000 €3+1لارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم