تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل

آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل, تصاویر داخلی-22
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 300 m²
 • 3+1dp
 • 3
 • 3
 • 4
 • فروخته شد
 • 3 km
 • 500 m
 • 24 km
شماره ملک AYT-651

آپارتمانهای کنییالتی با امکانات بی نظیر در یک محله عالی

املاک و مستغلات آنتالیا هومز صاحب این آپارتمان ها است. خانه خود را مستقیما از مالک خریداری کنید.

این آپارتمانها در آنتالیا برای فروش در موقعیت شگفت انگیزی در منطقه کنیالتی، محله لیمان واقع شده است. این منطقه به لطف آرامش، زیبایی های طبیعی و امکانات رفاهی اجتماعی بسیار مطلوب است. کوه ها، جنگل ها و ساحل معروف کنییالتی معروف در این منطقه هستند. کنییالتی همچنین مرکز حوزه ی املاک و مستغلات در آنتالیا است و بسیاری از پروژه های برنامه ریزی شده مانند بوگاچای، ساحل ساریسو و تله کابین تاهاتلی در این منطقه قرار گرفته اند. این فرصت طلایی برای خرید آپارتمان در آنتالیا ترکیه که با این شرایط سودمندی است را از دست ندهید.

آپارتمانهای فروش در کنیالتی در فاصله کوتاهی تا بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند مدارس، مهد کودک، دفاتر پست، بانکها، دستگاههای خودپرداز، بازارها، مغازه ها، بازارهای عمومی، کافه ها، رستوران ها، پارک ها و ایستگاه های اتوبوس هستند. این آپارتمان های راحت 500 متر تا ساحل معروف کنییالتی، 3 کیلومتر تا مرکز شهر و 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است.

این آپارتمانهای درخشان در یک مجتمع مسکونی بسیار قابل اعتماد و محکم است. این مجتمع مسکونی دارای امکانات بسیار زیادی مانند استخر بزرگ، باغ نگهداری شده، مرکز تناسب اندام، آسانسور، پارکینگ خودرو، سرایداری و سیستم ورودی امن است.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 300 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، یک انباری بزرگ، 2 بالکن و تراس است.

این آپارتمان فوق العاده در آنتالیا دارای بسیاری از ویژگی های داخلی مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، آیفون تصویری، نور نقطه ای، کرکره، کابین دوش، زیربنای اینترنت فیبر نوری و زیرساخت های ماهواره است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ در آنتالیا نزدیک به ساحل

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیاآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا28.400 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا29.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز30.100 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانهآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانه30.100 €2+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم