تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده

آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزوآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, استانبول / بیلیکدوزو - videoآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر داخلی-22آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده, تصاویر مراحل ساخت-4
قیمت از 124.800 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیلیکدوزو
 • 132 m² - 290 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 2
 • 1, 2
 • 09/2020
 • 9
 • در حال ساخت
 • 3 km
 • 53 km
شماره ملک IST-399

3 دلیل اصلی برای خرید

• مفهوم زندگی خانواده
• آپارتمان های بزرگ
• امکانات اجتماعی عالی

آپارتمان های در بیلیکدوزو با منظره دریا و کلیه امکانات در استانبول

آپارتمان های خانوادگی در بیلیکدوزو واقع شده است. این منطقه از امکانات غنی بسیاری مانند مراکز خرید، مدارس، بیمارستان ها، امکانات حمل و نقل و جاده ساحلی برخوردار است. بیلیکدوزو منطقه ای با پروژه های مسکونی لوکس، امکانات اجتماعی و امکانات حمل و نقل عمومی بسیار مورد توجه است. این منطقه یکی از مناطق شناخته شده در سطح شهر میباشد. اگر می خواهید آپارتمانی در استانبول خریداری کنید، بیلیکدوزو یک انتخاب ایده آل برای شما است.

آپارتمان های فروشی در استانبول 53 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 10 کیلومتر تا توجوکچکمجه، 3 کیلومتر تا دریا و 9 کیلومتر تا نمایشگاه و مرکز کنگره تویاپ فاصله دارند.

مدارس این منطقه: دبیرستان آلمانی آلوک، دانشکده فرهنگی آمریکایی، کالج فرهنگ باهچهشهیر، کالج بی کنت، کالج بیلفن، دانشکده جامعه، کالج دوگا، دوره آموزش نهایی خصوصی بیلیکدوزو، کالج بهداشتی ملسگیم، کالج بهداشتی ملسگیم، دانشگاه استانبول گلشیم، دانشگاه بی کنت، کالج آموزشی مدرن، کالج ارا، کالج ایشاک، کالج الاساس، کالج فرهنگ 2000، کالج ام ای اف، کالج مکتبیم، کالج اوکیانوس، کالج یوسور و کالج یلدزلار.

بیمارستانهای این منطقه: بیمارستان آجیبادم، بیمارستان کلان، بیمارستان مدیالایف، بیمارستان مدیکانا، بیمارستان آناتولی آوجیلار، مرکز چشم خصوصی دوزی، مرکز دیالیز کوک، مرکز پزشکی آجیبادم بیلیکدوزو و بیمارستان بیرینجی.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید آکاسیا، مرکز خرید اکباتا، مرکز خرید بیلیسیوم مرکز خرید باوهاوس، مرکز خرید کوچتاش، مرکز خرید پارک مارمارا، مرکز خرید مارکا شهر، مرکز خرید پرلاویستا، مرکز خرید سفید کرنر، مرکز خرید سمرقند، مرکز خرید توریوم، مرکز خرید ایفا و مرکز خرید میگروس بیلیکدوزو.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 20.000 متر مربع بنا شده است. این مجموعه دارای 7 بلوک با 9 طبقه و یکی از آنها بلوک اداری، تعداد کل آپارتمان ها 224 میباشد. دارای کافه، پارکینگ سرپوشیده برای ساکنان و فضای پارکینگ روباز برای مهمانان، سیستم دوربین 24 ساعته و نگهبانی، امکانات ورزشی، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، اتاق نمکی، اتاق بخار، فروشگاه، رستوران، کتابخانه، اتاق مطالعه، منظره دریاچه، اتاق های سرگرمی، زمین تنیس، مسیرهای پیاده روی، استخر سرپوشیده، استخر کودکان، زمین بازی کودکان، زمین بسکتبال و والیبال و باغی زیبا.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان های 2 خوابه 132-150 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی و بالکن یا تراس باغ می باشد.

آپارتمان های 3 خوابه 186-191 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی و 2 بالکن یا تراس باغ. (برخی از آپارتمانهای 3 خوابه دارای اتاق رختکن نیز هستند.)

آپارتمان های 4 خوابه 213-255 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، اتاق رختشویی و 2 بالکن یا تراس باغ. (برخی از آپارتمانهای 4 خوابه دارای اتاق رختکن هستند.)

آپارتمان های 5 خوابه 270 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی، اتاق رختشویی و تراس باغ.

این آپارتمان ها با دید دریا در بیلیکدوزو مجهز به درب استیل، آیفون تصویری، لوازم آشپزخانه، کابین دوش و سیستم گرمایش مرکزی است.

لطفا برای در دسترسی از شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده

آپارتمان / استانبول / بیلیکدوزو

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 124.900 €3+1 آپارتمان 180.600 €4+1 آپارتمان 201.800 €5+1 آپارتمان 251.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبول122.600 €1+1باکیرکوی / استانبولآپارتمان های بزرگ استانبول در کنار پارک دریاچهآپارتمان های بزرگ استانبول در کنار پارک دریاچه122.100 €2+1, 3+1, 4+1 dpباغچه اولری / استانبولمجتمع مسکونی لوکس با طراحی هوشمندانه دارای دید دریا در استانبولمجتمع مسکونی لوکس با طراحی هوشمندانه دارای دید دریا در استانبول126.700 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+1, 5+1 dpبیوکچکمجه / استانبولآپارتمان های هوشمند در بیلیکدوزو برای یک زندگی با کیفیتآپارتمان های هوشمند در بیلیکدوزو برای یک زندگی با کیفیت128.200 €2+1, 3+1, 4+1, 5,5+1بیلیکدوزو / استانبول