تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا

ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-18ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-19ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-20ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-21ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 374.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 480 m²
 • 7+2
 • 2
 • 2
 • 2018
 • 4
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 15 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-819

3 دلیل اصلی برای خرید

• تجهیزات داخلی بسیار با کیفیت
• فضاهای بزرگ برای زندگی
• مکانی آرام با چشم انداز جنگل

ویلای 7+2 مجزا در محله یشیلباییر دوشومآلتی با امکانات عالی

این ویلای بزرگ مجزا در دوشومآلتی، آنتالیا واقع شده است. دوشومآلتی نسبت به دیگر مناطق آنتالیا خنک تر است. این ناحیه یک منطقه مطلوب برای سرمایه گذاری کسانی است که بدنبال یک زندگی ارام و دور از سر و صدای شهری هستند. این منطقه به دیگر مناطق آنتالیا دسترسی آسانی دارد.

این ویلای مستقل 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 15 کیلومتر با ساحل، 11 کیلومتر با مرکز شهر، 1،2 کیلومتر با نزدیکترین مرکز خرید، 1،4 کیلومتر تا نزدیکترین مدرسه و 2،4 کیلومتر با نزدیکترین بیمارستان فاصله دارد.

این ویلای فروشی در آنتالیا 977 متر مربع مساحت و 480 متر مربع زیربنا دارد. این ویلای 4 طبقه مجزا با امکانات لوکس خود جلب توجه می کند. این ویلای 7 + 2 با دید جنگل دارای سالن بدنسازی، استخر شنا، دوربینهای امنیتی 24/7، پارکینگ سرپوشیده و باغی زیبا و طراحی شده می باشد.

فقط یک ویلا در اینجا وجود دارد

ویلای 7 خوابه 480 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق رختکن، اتاق لباسشویی، یک حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

این ویلای مستقل با تجهیزات داخلی با کیفیتی مانند 10 تهویه مطبوع، منطقه باربیکیو، اینترنت وای فای، جکوزی، وان، لوازم آشپزخانه، کرکره، سیستم تلویزیون ماهواره ای، آسانسور، سونا، سیستم اعلان خطر، چوبکاری و کفپوش پارکت مجهز شده است.

ویژگی های عمومی ویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

سوناآسانسوراستخرسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 374.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیاخانه ای باستانی مبله و نوسازی شده در کالیجی، آنتالیا359.000 €2+2کالیجی / آنتالیاویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا ویلای بزرگ خصوصیبا قیمت مقرون به صرفه در لارا، آنتالیا 345.000 €6+2 trpلارا / آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیا375.100 €6+1 trpکندو / آنتالیاویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیاویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا440.000 €3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیا