تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا

آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 136.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / لارا
 • 250 m²
 • 4+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2010
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 4 km
 • 13.5 km
شماره ملک AYT-1007

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان دوبلکس 4+1 جادار
• گاز طبیعی و آبگرمکن
• در فاصله پیاده روی از امکانات رفاهی اجتماعی

آپارتمان 4+1 آماده تحویل با وسایل آشپزخانه در چالایان، لارا

این آپارتمان در محله چالایان، لارا در آنتالیا واقع شده است. لارا با نزدیک بودن به دریا، مراکز خرید و فرودگاه، بهترین مکان برای زندگی در آنتالیا است. این منطقه همچنین از مرکز شهر و سایر نقاط شهر در فاصله کوتاه با راننده گی قرار دارد.

این آپارتمان فروشی در آنتالیا، ترکیه از امکانات روزانه مانند مارکیت ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارد. با جزئیات بیشتر، این آپارتمان 1.5 کیلومتر تا دریا، 2 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 4 کیلومتر تا ساحل، 7 کیلومتر تا کالیچی، 13.5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و ایستگاه اتوبوس آنتالیا و 16 کیلومتر تا ساحل کنیالتی فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی دارای استخر شنا، آسانسور، پارکینگ ماشین در فضای باز و باغ است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 بالکن و یک تراس است.

این آپارتمان دارای لوازم آشپزخانه، گاز طبیعی، آبگرمکن، کرکره ها، درب استیل، سیستم اینترنت و کابین دوش است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخرپارکینگباغکرکرهدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 136.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.09.2020 09:32:08

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای کنییالتی در فاصله 5 دقیقه ای ساحلآپارتمانهای کنییالتی در فاصله 5 دقیقه ای ساحل132.900 €3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاریورساید کانسپت هاوسریورساید کانسپت هاوس130.000 €Std, 1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونیآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونی139.100 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا140.000 €2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیا