تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا

آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا, پلان ملک-4
قیمت از 67.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 55 m² - 170 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 05/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 12 km
 • 1.7 km
 • 26 km
شماره ملک AYT-984

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به جاده اصلی و امکانات رفاهی روزانه
• آپارتمان های جادار در یک مجتمع با امکانات غنی
• ساخته شده از مواد با کیفیت بالا

آپارتمان های در موقیعت خوب در نزدیکی جاده اصلی و دریا در کنییالتی

آپارتمان های فروشی در کنییالتی در محله لیمان واقع شده است. کنییالتی با داشتن سواحل زیبا، مسیرهای پیاده روی، امکانات متنوعی و چشم انداز کوه-دریا زندگی با استندرد بارلایی  را برای خریداران و سرمایه گذاران فراهم می کند. کنییالتی به تمام امکانات رفاهی اجتماعی و روزمره مانند سواحل، مراکز خرید، کافه های لوکس، موزه آنتالیا و آکواریوم بسیار نزدیک است.

این آپارتمان ها در آنتالیا با بسیاری از امکانات محلی و اجتماعی مانند سوپر مارکت ها، بازار عمومی، مسجد، پارک ها، داروخانه ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارد و با جزئیات بیشتر، این آپارتمان های فروشی 500 متر تا جاده اصلی، 1.7 کیلومتر تا ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز خرید 5 ام میگروس، 12 کیلومتر تا شهر قدیمی کله ایچی، 19 کیلومتر تا مرکز خرید تیراسیتی، 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای 2 بلوک با 27 آپارتمان و املاک تجاری است. همچنین در این مجتمع مسکونی یک باغ زیبا تزئین شده، خدمات امنیتی 24 ساعته، محوطه پارکینگ در فضای باز، آسانسور، زمین بازی کودکان، محوطه باربیکیو، اتاق بازی برای تنیس روی میز، بیلیارد و نیزه، سونا، اتاق بخار، استخر روباز برای بزرگسالان و کودکان وجود دارد.

در اینجا 3 نوع آپارتمان در دسترس  برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 55 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمان های 2 خوابه 98 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک سونا، یک حمام و تراس.

این آپارتمان ها دارای لوازم آشپزخانه، درب فولادی، سیستم ارتباطی صوتی، زیر ساخت های گاز طبیعی، تهویه هوا در هر اتاق، کابین دوش و سیستم ماهواره ای مرکزی هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای جادار در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 67.000 €2+1 آپارتمان 98.000 €3+1 آپارتمان 145.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 27.7.2020 16:22:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفهآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه59.200 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شناآپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شنا58.900 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیا67.700 €2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای مدرن آماده تحویل در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای مدرن آماده تحویل در کنییالتی، آنتالیا68.000 €1+1کنییالتی / آنتالیا