تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا

آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 75.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 160 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2012
 • 8
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 1 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-887

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک ساحل
• مناسب برای زندگی خانوادگی
• طراحی داخلی بازسازی شده

آپارتمان 3+1 با طراحی داخلی بازسازی شده در محله لیمان، کنییالتی

آپارتمان های بازسازی شده در کنییالتی، محله لیمان یکی از بهترین مناطق گردشگری آنتالیا واقع شده است. کنییالتی میزبان سواحل معروف، پارک ساحلی طولانی، پروژه بوگاچای، مارینا، کلوپ های شبانه، کافه ها، رستوران ها، بارها و مناطق مختلف تفریحی است. این منطقه همچنین یکی از مناطق سرمایه گذاری برای بسیاری از خریداران میباشد. همه ساله صدها سرمایه گذار برای خرید آپارتمان در آنتالیا به منطقه کنییالتی ترکیه سفر میکنند.

این آپارتمان های فروشی در آنتالیا، مسیر کوتاه پیاده روی تا ساحل، مدارس، کالج ها، داروخانه ها، دفاتر پست، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها و بسیاری از امکانات روزانه دیگر دارند. این آپارتمان ها 2 کیلومتر تا مارینای بزرگ آنتالیا، 1 کیلومتر تا ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس ام 5، 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 9 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این مجموعه مسکونی از 5 بلوک و 135 آپارتمان تشکیل شده است. در هر بلوک 27 آپارتمان و در هر طبقه 3 آپارتمان وجود دارد. این مجموعه خانوادگی دارای استخر روباز برای بزرگسالان و کودکان، مخزن ذخیره آب 100 تنی، پله های فرار از آتش، زمین بازی کودکان، آلاچیق، باغ زیبا، آسانسور، پارکینگ ماشین روباز، سرایداری و سیستم دوربین میباشد.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجتمع وجود دارد

آپارتمان 3+1 با متراژ 160 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 اتاق خواب، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن میباشد.

طراحی داخلی این آپارتمان بزرگ در کنییالتی بازسازی شده است. درب فلزی، آنتن ماهواره، نور نقطه ای و دوش وجود دارد. علاوه بر این، یکی از آپارتمان ها دارای گاز آشپزخانه و آبگرمکن میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ فاصله کوتاه تا ساحل کنییالتی در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 75.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیاآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا75.100 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفهآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه73.200 €3+1کپز / آنتالیااستون هومز 3استون هومز 379.000 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیهآپارتمان با منظره دریا در آنتالیا در ترکیه79.000 €1+1کنییالتی / آنتالیا