تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا

آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیاآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا, تصاویر داخلی-17
قیمت از 129.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 301 m² - 301 m²
 • 4+2 dp
 • 2
 • 2
 • 09/2017
 • 2
 • آماده تحویل
 • 26 km
 • 1.3 km
 • 78 km
شماره ملک BRS-029

3 دلیل اصلی برای خرید

⦁ چشم انداز نفس گیر دریا
⦁ 5 دقیقه پیاده روی تا ساحل و بندر کشتی
⦁ آماده تحویل

آپارتمان های لوکس 4+2 دوبلکس در مکان عالی در مودانیا، بورسا

این آپارتمان های مدرن در مودانیا، بورسا در محله گزلیالی واقع شده اند. در حالی که به همه جا نزدیک هستید می توانید هوای تازه را تنفس کرده و از ساحل های این منطقه لذت ببرید! اگر می خواهید در یک منطقه ساکت زندگی کنید و همچنین به همه امکانات دسترسی داشته باشید، یک زندگی خانوادگی آرام در قلب گزلیالی در انتظار شماست.

این آپارتمان های فروشی بورسا تا ساحل مودانیا و اسکله بودو 4 دقیقه، 5 دقیقه تا مرکز خرید اندلسیا پارک، 7 دقیقه تا مرکز خرید کوروپارک، 10 دقیقه تا ساحل گزلیالی و اسکله کشتی، 15 دقیقه تقریبا در کلیه مکان های مرکزی بورسا ، 45 دقیقه تا اولوداگ با ماشین یا تله کابین و 60 دقیقه با فرودگاه ینی شهیر بورسا فاصله دارند. می توانید طی 1.5 ساعت با اتومبیل از طریق پل عثمانقاضی و بزرگراه مودانیا- بورسا یا با کشتی در گزلیالی و مودانیا به استانبول بروید.

این مجتمع مسکونی خوش ساخت دارای 4 بلوک، 40 آپارتمان و 8 واحد تجاری است. این مجموعه مسکونی شامل 2500 متر مربع مساحت و 1100 متر مربع فضای سبز است.

این پروژه با مجموعه ای از امکانات از قبیل استخر روباز و پارکینگ، زمین بازی، پیاده روی، فضاهای ورزشی، چشم انداز و محوطه سازی طراحی شده مجهز شده است.

تنها یک نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 4+2 دوبلکس 301 متر مربعی.

این آپارتمان ها با تجهیزات با کیفیتی از قبیل پنجره پی وی سی، کالین دوش، سرامیک و لمینیت کف، آیفون تصویری، درب فلزی با امنیت بالا، ارتفاع 2.90 متری سقف، سیستم گرمایش از کف (شامل بالکن ها)، گچ کاری، پلاستو بورد و کابینت حمام، کابینت آشپزخانه و پیشخوان، پله های چوبی و فرفورژه در آپارتمان های دوبلکس تجهیز شده اند. این آپارتمان های بزرگ دارای منظره منحصر به فرد دریا هستند و  در معماری داخلی از طراحی ویژه برخوردارند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهپارکینگباغدوشبالکنساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 129.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورساخانه در مجتمع ای چشمگیر در شهر بورسا120.100 €2+1عثمانقاضی / بورسااملاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسااملاک و مستغلات واقع در یک پروژه ی پرتقاضا در بورسا109.700 €3+1, 6+1 dpنیلوفر / بورساآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفرآپارتمان های آماده تحویل با طراحی با کیفیت در نیلوفر144.600 €5+1 dpنیلوفر / بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسااملاک و مستغلات آماده تحویل با منظره دریا در مودانیا در بورسا144.600 €4+1 dpمودانیا / بورسا