تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی

خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتیخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, آنتالیا / دوشیمالتی - videoخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-1خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-2خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-3خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-4خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-5خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-6خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-7خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-8خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر داخلی-9خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-1خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-2خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-3خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-4خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-5خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-6خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-7خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-8خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-9خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-10خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-11خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-12خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-13خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-14خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-15خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی, تصاویر مراحل ساخت-16
قیمت 207.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 380 m²
 • 5+1
 • 4
 • 1
 • 2
 • آماده تحویل
 • 14 km
 • 13 km
 • 24 km
شماره ملک AYT-816

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکانی آرام و صلح آمیز
• مجتمع مسکونی با استخر
• امکانات غنی داخلی

خانه های دوبلکس 5+1 در مجتمع مسکونی با استخر المپیکی در دوشومآلتی آنتالیا

این خانه ها در مکانی آرام و دنج در دوشومآلتی، محله یالینی واقع شده اند. این منطقه به عنوان نقطه ای آرام و صلح آمیز در آنتالیا شناخته می شود. بسیاری از مناطق سبز و آب و هوای عالی در امنداد کوه های اینجا قرار دارند. اگر بدنبال خرید ویلایی در آنتالیا هستید، این منطقه به شما گزینه های عالی را ارایه می دهد.

این خانه ها در 24 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا، 14 کیلومتری مرکز شهر و 13 کیلومتری ساحل کنیالتی قرار دارد. همچنین این خانه های آنتالیا به بسیاری از امکانات روزانه مانند پارک، جاده اصلی، رستوران ها و بازار نزدیک می باشند.

این مجتمع مسکونی شامل 10 ویلای دو طبقه است. مساحت این مجتمع 5.000 متر مربع است. این پروژه دارای استخر شنای المپیکی در فضای باز، پارکینگ در فضای باز، سونا، سرایداری، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی، مرکز ورزشی و باغچه ای بسیار زیبا است.

در این مجموعه فقط یک نوع خانه وجود دارد

خانه های 5 خوابه 380 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن، اتاق لباسشویی و بالکن دارند. این خانه ها شامل زیرزمین، همکف و طبقه اول هستند.

این خانه ها دارای ویژگی های غنی بسیاری مانند سیستم های تهویه مطبوع برای هر اتاق، سونا، اینترنت، وان حمام، جکوزی، لوازم آشپزخانه فرانک، کرکره، سیستم ماهواره ای و انباری می باشند.

ویژگی های عمومی خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 207.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.11.2020 10:22:23

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
سوپریور ویلاسوپریور ویلا204.500 €6+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیاویلای دوبلکس جذاب احاطه شده توسط طبیعت در آنتالیا200.000 €5+1 dpکپز / آنتالیاویلاهای 5+2 با استخر و باغ در دوشومآلتیویلاهای 5+2 با استخر و باغ در دوشومآلتی219.400 €5+2دوشیمالتی / آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیاخانه ای خصوصی کاملاً مبله در دوشوشومالتی، آنتالیا237.500 €2+1دوشیمالتی / آنتالیا