تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول

ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزوویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, استانبول / بیلیکدوزو - videoویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-1ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-2ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-3ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-4ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-5ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-6ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-7ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-8ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-9ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-10ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-11ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول, تصاویر داخلی-12
قیمت از 373.400 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 1.09.2020
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیلیکدوزو
 • 420 m² - 700 m²
 • 5+2, 6+2
 • 5, 6
 • 1
 • 2020
 • 2
 • آماده تحویل
 • 300 mt
 • 57 km
شماره ملک IST-444

3 دلیل اصلی برای خرید

•  تحویل فوری
• 5 دقیقه پیاده روی تا مارینا
• محیط صلح آمیز

ویلاهای لوکس 5 دقیقه به دریا در بیلیکدوزو، استانبول

این ویلاها در محله ساحیل در بیلیکدوزو، استانبول واقع شده اند. این منطقه با قرار گرفتن در کنار دریا یک سبک زندگی با کیفیت بالا را ارائه می دهد و بسیار نزدیک به بزرگراه E-5 ، مراکز خرید و امکانات رفاهی است که در آن شما می توانید نیازهای اجتماعی خود را برآورده کنید.

این ویلاهای لوکس فروشی در استانبول 300 متر تا دریا، 57 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 80 کیلومتر تا فرودگاه سبییا گوکچن فاصله دارند. ویلاها به مارکیت ها، مدارس  بیمارستان ها، پارک ها، سواحل و موارد دیگر نیز نزدیک هستند.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان مدیکانا، گروه بیمارستان کلن، میدیکل پارک، بیمارستان اجی بادام، بیمارستان تی ای ام، بیمارستان خصوصی بیرنجیگوز، بیمارستان خصوصی آوجیلر، مرکز پزشکی ورا آوجیلر، بیمارستان آوجیلر انادولو و بیمارستان دوعا.

مدارس منطقه: کالج بیلیکدوزو آیدنلر، کالج دوعا بیکنت کمپوس، دانشکده های گورور، کالج اوقیانوس، کالج خصوصی بیلیکدوزو سلطان فاتح، دبستان / دبیرستان یعقوبلی، مرکز ویژه آموزش و توانبخشی جنت، مرکز علوم یونتم، مدارس ام ای اف، کالج بیلفن، کالج یلدزلر، دانشگاه استانبول، دانشگاه بیکنت و دانشگاه استانبول گلیشیم.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید پیلیکان، مرکز خرید پردایس، میگروس، مرکز خرید اترییوم، مارماره پارک، مرکز خرید مارکا سیتی، مرکز خرید بیلیجیوم، مرکز خرید اکبتی، مرکز خرید پیرستیج مال، پیرلاویستا، مال آف استانبول، بحسوس، سوپرمارکت مترو، کوچتاش و رئال.

این مجتمع ویلایی متشکل از 26 ویلا و 5 املاک تجاری دارای ویژگی های عالی از قبیل سیستم دوربین امنیتی و امنیت، باغ، آسانسور، استخر، کافه ها و مغازه ها، پارک ها، پارکینگ های اختصاصی برای 3 ماشین، سرایداری، مخزن آب، ژنراتور، پشتیبان، و غیره.

انواع ویلاها

ویلاهای 5 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی و تراس است.

ویلاهای 6 خوابه دارای 2 اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 3 حمام اختصاصی و تراس است.

تمام این ویلاها مجهز پرده اتوماتیک، لوازم آشپزخانه، نورافکن، کفپوش لمینیت و سرامیک، دوش، کابین فلاش و غیره هستند.

لطفا برای برنامه پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلاهای جادار با سبک لوکس در بیلیکدوزو، استانبول

ویلا / استانبول / بیلیکدوزو

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

5+1 ویلا 373.400 €6+1 ویلا 501.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 1.09.2020 13:41:44

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحلویلاهای استانبول با منظره دریا با پیاده روی کوتاه ساحل133.800 €3+1 dpچاتالجا / استانبولویلا های با نمای دریا در فاصله پیاده روی از امکانات در استانبولویلا های با نمای دریا در فاصله پیاده روی از امکانات در استانبول516.700 €5+1, 7+2بیلیکدوزو / استانبولویلا های مجزای درهم تنیده با طبیعت در استانبولویلا های مجزای درهم تنیده با طبیعت در استانبول648.800 €3+1, 4+1, 5+2بیوکچکمجه / استانبولخانه های ییلاقی با آشپزخانه و باغ خصوصی در بیلیکدوزوخانه های ییلاقی با آشپزخانه و باغ خصوصی در بیلیکدوزو722.100 €3+2, 4+2, 5+2بیلیکدوزو / استانبول