تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول

آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلرآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, استانبول / باجیلر - videoآپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول, تصاویر داخلی-7
قیمت از 149.000 €
  • اطلاعات عمومی
  • 1+1
  • 2+1
  • استانبول / باجیلر
  • 61 m² به 109 m²
  • 1+1, 2+1
  • 1, 2
  • آماده تحویل
  • 8 km
  • 24 km
شماره ملک IST-363

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به حوضه اکسپرس
• طراحی منحصر به فرد
• آپارتمان های کاملا نور گیر

آپارتمان های با دکوراسیون حرفه ای با روشنایی کامل خورشید در باغجیلار استانبول

این آپارتمان های با طراحی مخصوص در باغجیلار، محله گونشلی واقع شده اند. این منطقه با زیرساخت های غنی و مجاورت با امکانات اجتماعی به یک منطقه در حال توسعه تبدیل شده است. بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران این ناحیه را برای سرمایه گذاری در استانبول ترجیح می دهند. اگر بخواهید آپارتمانی در استانبول بخرید، این منطقه فرصتهای زیادی را برای شما فراهم می کند.

این آپارتمان های فروشی در استانبول به بزرگراه ای-5، تی ای ام و حوضه مسیر اکسپرس نزدیک هستند. این آپارتمانهای استانبول، 1.7 کیلومتر با مرکز تجاری ایستوچ، 100 متر تا وسایل حمل و نقل عمومی، 59 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبیها، 24 کیلومتر با فرودگاه جدید استانبول و 8 کیلومتر تا دریا فاصله دارند.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان مدیسین، بیمارستان مدیکانه، بیمارستان روملی، بیمارستان خصوصی نیسان، بیمارستان مدیپل صفا کوی، بیمارستان خصوصی آتاکوی، بیمارستان خصوصی تکدن، بیمارستان ینی یوفوک، مرکز پزشکی خصوصی کاش، بیمارستان ویتال، بیمارستان خصوصی هوسپیتالیست، بیمارستان صفا، بیمارستان ایلکه، بیمارستان کولان و بیمارستان ملتم.

مدارس ناحیه: کالج ایهلاس، کالج فاتیح، مرکز آموزشی اومیت، کالج دوگای گونشلی، کالج اوکیانوس و آکادمی مدیا استانبول.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید آرنا پارک، مرکز خرید استانبول، مرکز خرید استارسیتی، مرکز خرید متروپورت، مرکز خرید اوتلت کاله، مرکز خرید پاور اوتلت 212، مرکز خرید آرموني پارک، مرکز خرید اوتلت فرودگاه و مرکز خرید گونشلی پارک.

این پروژه ترکیبی در زمینی به مساحت 17.226 متر مربع ساخته می شود. این پروژه شامل 2 بلوک 32 طبقه و 721 آپارتمان، واحد تجاری و هتلی با ظرفیت 60 نفر می باشد. این پروژه امکانات بسیاری از قبیل اسپا، استخر سرپوشیده و روباز، زمین بسکتبال، زمین بازی کودکان، بار، اتاق سرگرمی، سونا، اتاق جلسه، خدمات دربانی، مرکز تناسب اندام، پارک واله، سیستم دوربین امنیتی 24 ساعته و نگهبانی، حمام ترکی، رستوران، کافی نت، اتاق سینما، بیلیارد، آرایشگاه، بازار، آسانسور، پارکینگ داخلی و باغچه ای طراحی شده را داراست.

2 نوع آپارتمان در این پروژه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 91-61 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و 1 یا 2 حمام.

آپارتمان 2 خوابه 109-108 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن ، حمام و حمام در اتاق مستر.

این آپارتمان های دارای معماری خاص با توجه به تمامی جزییات طراحی شده اند. این آپارتمانهای فروشی در استانبول با آب گرم مرکزی، گاز شهری، تلویزیون کابلی مرکزی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم تلویزیون ماهواره ای، اینترنت وای فای، زیرساخت اینترنت فیبر نوری، اینترکام ویدیویی، درب فلزی، سیستم پاشش آب و بالکن فرانسوی تجهیز شده اند.

لطفا برای اطلاع از موجود بودن آنها و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با طراحی ویژه در نزدیکی حوضه اکسپرس در استانبول

آپارتمان / استانبول / باجیلر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 149.000 €2+1 آپارتمان 265.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.4.2019 17:25:49

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهایی با دید دریا برای فروشآپارتمانهایی با دید دریا برای فروش146.900 €1+1, 2+1باکیرکوی / استانبولآپارتمان هنری با مفهوم خانه های هوشمند در حوضه اکسپرس در منطقه استانبولآپارتمان هنری با مفهوم خانه های هوشمند در حوضه اکسپرس در منطقه استانبول141.700 €1+1, 2+1گونشلی / استانبولخانه های جادار با طراحی منحصر به فرد در استانبولخانه های جادار با طراحی منحصر به فرد در استانبول155.300 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1زیتونبرونو / استانبولآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبولآپارتمانهای آماده تحویل مشرف به دریاچه در استانبول157.900 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1کوچکچکمجه / استانبول
ما استخدام میکنیم