تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا

آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا, تصاویر داخلی-21
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت 110.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 160 m²
 • 3+1
 • 2
 • 3
 • 03/2015
 • 4
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 2.4 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-2053

3 دلیل اصلی برای خرید

• اتاق رختکن
• نزدیک به امکانات اجتماعی
• مبلمان با کیفیت بالا

آپارتمان دوبلکس 3+1 مبله با تمام کالاهای سفید در هورما، کنییالتی

این آپارتمان مبله در هورما، یکی از مناطق مورد علاقه در کنییالتی واقع شده است. این اقامتگاهها به طور کلی در منطقه ساخته می شوند. هورما همچنین از نظر امکانات اجتماعی مانند مارکیت، کافه، داروخانه، رستوران، ایستگاه های اتوبوس و تاکسی، شیرینی فروشی ها و پارک ها غنی است.

این آپارتمان بزرگ در آنتالیا 2.4 کیلومتر تا دریا، 3.7 کیلومتر تا تله کابین تونکتپه، 9 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس و 28 کیلومتر تا فرودگاه فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی یک بلوک 4 طبقه است که در مجموع 20 آپارتمان دارد و در ساختمان آسانسور، پارکینگ در فضای باز و استخر وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 3 خوابه دارای یک آشپزخانه اوپن، یک اتاق نشیمن، 2 حمام، یک اتاق رختکن، 2 بالکن و تراس است. (یک آشپزخانه در تراس نیز وجود دارد.)

این آپارتمان مبله دارای تمام کالاهای سفید، لوازم آشپزخانه، جکوزی، تهویه مطبوع، کرکره، کابین دوش، نورافکن، سیستم آی فون تصویری، سیستم سایبان اتوماتیک تراس و درب استیل است.

 

ویژگی های عمومی آپارتمانی با طراحی ویژه و مبلمان در هورما، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخرپارکینگدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 110.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 12.03.2021 14:36:29

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های در طبقه وسط احاطه شده با امکانات رفاهی در آنتالیا آپارتمان های در طبقه وسط احاطه شده با امکانات رفاهی در آنتالیا 105.300 €3+1آکسو / آنتالیاآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا 105.000 €2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان دوبلکس 4+1 با تراس در هورمای کنییالتیآپارتمان دوبلکس 4+1 با تراس در هورمای کنییالتی112.000 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان بزرگ در لارا، آنتالیا نزدیک به امکانات رفاهی روزانهآپارتمان بزرگ در لارا، آنتالیا نزدیک به امکانات رفاهی روزانه112.300 €3+1لارا / آنتالیا