تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا

ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-3ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-4ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, تصاویر مراحل ساخت-5ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, پلان ملک-1ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, پلان ملک-2ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, پلان ملک-3ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا, پلان ملک-4
520.300 € % 12
قیمت 455.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 450 m²
 • 5+1 dp
 • 3
 • 3
 • 11/2022
 • 2
 • در حال ساخت
 • 2 km
 • 20 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-2100

اطلاعات کمپین

این ویلاهای با کیفیت بالا با سیستم های هوشمند تخفیف ویژه ای برای راه اندازی دارند! جزئیات این کمپین ویژه به شرح زیر است:

• قیمت فروش ویلاها از 5.250.000 لیرترکیه به 4600000 لیرترکیه کاهش یافته است.

این کمپین فقط برای 2 ویلا محدود است و اعتبار دارد. همچنین، این پروژه 50 درصد پیش پرداخت و 18 ماه اقساط را برای پرداخت آسان ارائه می دهد.

عجله کنید تا از مزایای قیمت کاهش یافته استفاده کنید، امروز با ما تماس بگیرید و زندگی جدید خود را در آنتالیا آغاز کنید!

اعتبار تا 17.05.2021 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• زندگی خصوصی به دور از جمعیت شهر
• در یک مجتمع با ارائه امنیت پارکینگ های سرپوشیده
• استخر خصوصی و طراحی ویژه برای حفظ حریم خصوصی

ویلاهای مستقل 5 اتاق خوابه با آسانسور در یک مجتمع پر از امتیازات در آنتالیا

این ویلا ها با طراحی ویژه با سیستم های هوشمند در دوشومالتی، در منطقه ای مسکونی توسعه یافته ممتاز و پر از فضای سبز در آنتالیا واقع شده اند. تحولات جدید و محیط طبیعی در منطقه، نه تنها به عنوان سرمایه گذاری، بلکه برای اهداف اقامت دائم دوشومالتی را به مکانی عالی تبدیل می کند. این ویلاهای آنتالیا برای فروش 2 کیلومتر تا مرکز دوشومالتی، 1.5 کیلومتر تا بزرگراه آنتالیا-بوردور، 3.5 کیلومتر تا بیمارستان خصوصی ترمسوس، 5 کیلومتر تا مزرعه اسب اورفه، 22 کیلومتر تا مرکز شهر، 20 کیلومتر تا ساحل، و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این پروژه ویلایی شامل 10 ویلای مستقل است و در زمینی به مساحت 5.000 متر مربع ساخته شده است. این پروژه با احترام به حریم خصوصی ساکنان توسعه یافته است، بنابراین دیوارهای خارجی به اندازه 2.70 متر ساخته شده اند. بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد وجود دارد که شما نمی توانید در پروژه های دیگر مانند پارکینگ خصوصی برای 3 ماشین (یکی از آنها برای وسایل نقلیه الکتریکی)، سیستم تهویه و اطفای حریق برای هر پارکینگ سرپوشیده، استخر 24.5 متر مربعی، 39.5 متر مربع استخر تراس، سیستم روشنایی برای هر ویلا است. تمام این ویلاها 500 متر مربع مساحت زمین و 117.5 متر مربع مساحت باغ برای دارند. علاوه بر این، این مجموعه دارای پت های مخصوص راهپیمایی، مناظر ویژه طراحی شده، زمین های بازی، سیستم های ژنراتور 24 ساعته بدون وقفه، یک مخزن آب است که می تواند در هنگام قطع شدن آب از آن استفاده شود، سرویس های امنیتی 24 ساعته و دوربین های امنیت می باشد.

این ویلاهای آنتالیا برای فروش شامل اتاق سرگرمی، اتاق رختشویی و اتو، انباری و یک انباری در طبقه زیرزمین است. یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک اتاق خواب، یک توالت و یک باغ زمستانی در طبقه همکف؛ 3 اتاق خواب، 2 اتاق رختکن، 3 اتاق اختصاصی و 2 بالکن در طبقه اول و در طبقه سقف یک اتاق خواب وجود دارد. این ویلاها مجهز به سیستم های خانه هوشمند، سیستم گرمایش از کف، آسانسور، لوازم آشپزخانه (یخچال، ماشین لباسشویی، خشک کن، ماشین ظرفشویی)، سیستم های گرمایشی و سرمایشی VFR، سیستم های وکیوم مرکزی، آجرهای عایق بندی شده روی نما، کفپوش های لمینت و سرامیک، کابینت های دوش، درب استیل، سیستم های مخابره ویدئویی داخل ساختمان، چراغ و نورافکن هستند.

ویژگی های عمومی ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

آسانسوراستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

520.300 €% 12  قیمت 455.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.04.2021 13:55:17

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیاویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا440.000 €3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاویلاهای دوبلکس لوکس ب ا استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا ویلاهای دوبلکس لوکس ب ا استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا 401.400 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لاراویلاهای سرمایه گذاری نزدیک به فرودگاه و سواحل در لارا460.300 €4+1 trpلارا / آنتالیاویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتیویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتی475.700 €9+1دوشیمالتی / آنتالیا