تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان

ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, کاش / کالکان / مرکزویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-1ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-2ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-3ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-4ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-5ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-6ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-7ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان, تصاویر داخلی-8
قیمت 500.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • کاش / کالکان / مرکز
 • 250 m²
 • 4+1
 • 4
 • 4
 • 2015
 • 2
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 250 mt
 • 122 km
شماره ملک KLN-051

ویلای آماده تحویل در کالکان 250 متر تا باشگاه ساحلی کلمار

ویلایی دوبلکس مستقل در لبه صخره در گوشه ای در کلمار در کالکان قرار دارد. کلمار با زیبایی طبیعی منحصر به فرد و خانه های با دید دریا و ویلاهای اجاره، خانه های اجاره ای، آپارتمان های اجاره ای هستند. با توجه به موقعیت این منطقه، زیباییهای طبیعت و دریا را در کنار هم خواهید داشت. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند رستوران ها، مغازه ها، کافه ها، مدرسه ها و بیمارستان ها در دسترس هستند.

این ویلا در کالکان 250 متر تا باشگاه ساحلی کلمار شامل امکانات رستوران، ورزش آبوهوا و مدرسه غواصی، 2 کیلومتر تا مرکز، 122 کیلومتر تا فرودگاه دلامان و 240 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله می باشد. به راحتی می توانید از راه جاده کالامار به جاده اصلی دسترسی پیدا کنید. همچنین نزدیکترین رستوران ها و سوپرمارکت تنها 10 دقیقه تا این ویلاها فاصله دارند.

این ویلا با دید دریا در زمینی به مساحت 560 متر مربع بنا شده است، در زیباترین و آرام ترین منطقه با استخر خصوصی بی نهایت، جکوزی در فضای باز، باربیکیو، تنیس روی میز، سونا و صندلی های خورشیدی است.

این ویلا 4 خوابه 250 متر مربع است

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک توالت، یک اتاق خواب با حمام اختصاصی وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب با حمام اختصاصی و 3 بالکن وجود دارد.

در طبقه بالا؛ یک تراس سقف بزرگ وجود دارد.

این ویلا برای فروش در کالکان دارای امکانات آشپزخانه، میز صبحانه، تهویه مطبوع، اینترنت وای فای، آنتن ماهواره، نرده شیشه برای بالکن، روشنایی ال ای دی، سنگ مرمر، کابین دوش و جکوزی است. این ویلا در طول فصل مسافر با درآمد اجاره حدودا 35.000 پوند برخوردار است.

توجه: در طول پروسه فروش، هزینه کمیسیون توسط خریدار اخذ می شود.

ویژگی های عمومی ویلایی با دید جذاب و دیدنی خلیج و جزیره ویلا در کالکان

ویلا / کاش / کالکان / مرکز

استخرباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریا
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 500.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا بیازویلا بیاز449.100 €5+1 triplexمرکز / کاش / کالکانویلای لوکس در کالکانویلای لوکس در کالکان449.100 €4+1مرکز / کاش / کالکانخانه های مستقل در کالکان با مبلمانخانه های مستقل در کالکان با مبلمان500.200 €4+1 dpمرکز / کاش / کالکانویلایی با طراحی مدرن در کالکان، ترکیهویلایی با طراحی مدرن در کالکان، ترکیه538.900 €4+1مرکز / کاش / کالکان
ما استخدام میکنیم