تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول

آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتالآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول, پلان ملک-5
قیمت از 84.700 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کارتال
 • 67 m² - 291 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2, 3
 • 12/2020
 • 25-26
 • در حال ساخت
 • 500 mt
 • 17 km
شماره ملک IST-423

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز دیدنی دریا و جزایر
• پیاده روی کوتاه تا ایستگاه قطار سریع السیر
• معماری مدرن

آپارتمان های مدرن ارائه دهنده یک زندگی با کیفیت در مکانی منحصر به فرد از استانبول

این آپارتمان های جذاب در کارتال، بخش آناتولی استانبول واقع شده اند. کارتال در امتداد ساحل مرمره، طولانی ترین خط ساحلی استانبول قرار دارد. این ناحیه با داشتن فروشگاه های خاص، کافه ها، رستوران های با کیفیت، فضاهای ورزشی، ساحل های زیبا، امکانات حمل و نقل و مناظر شگفت انگیز احاطه شده با فضای سبز، شیوه ای استثنایی را به خریداران خانه فراهم می کند.

این آپارتمان های استانبول با رستوران ها، بازارها، کافه ها، بیمارستان ها، بازارهای عمومی، ایستگاه های اتوبوس، بزرگراه ها، مدارس، داروخانه ها و غیره تنها چند متر فاصله دارند. این آپارتمان ها 5 دقیقه با مدارس و دانشگاه ها و 7 دقیقه با بزرگراه ای-5، 10 دقیقه با خیابان بغداد،15 دقیقه با مارینای کالامیش و فرودگاه فاصله دارد. این آپارتمان های مدرن در استانبول 250 متر تا بلوار تورگوت اوزال و ایستگاه مارمارای آتالار، 500 متر تا ساحل، 1 کیلومتر با دانشگاه استانبول شهیر و اسکله کشتیهای فری،1.5 کیلومتر تا مراکز خرید دراگوس هیل و مالتپه پارک، 5 کیلومتر تا پندیك مارینا، 8 كیلومتر تا ترمینال جزایر پرنسس و اسکله بوستانكای، 9 كیلومتر تا خیابان بغداد سوادیه، 23 كیلومتر تا خیابان شهدای 15 جولای،24 كیلومتر تا میدان تقسیم و گراند بازار، 64 كیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول و 17 كیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبیها فاصله دارند.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان انکولوژی استانبول، بیمارستان خصوصی توپراک محمت، بیمارستان ورا، مرکز خصوصی چشم ونی ویدی آتالار، ارتودونتیکس استانبول، بیمارستان ابن سینا اوموت، مرکز پزشکی گولن، مرکز پزشکی مدی اسپورت آتلت و کلینیک بهداشت دهان و دندان سزگی.

مدارس منطقه: کالج دوگا، دبیرستان خصوصی ایستک اولوغبی، پردیس دارگوس کالج باهچهشهیر، دبیرستان دورا مالتپه، دبیرستان حرفه ای بهداشت، کالج احمد شیمشک و کالج فنی ارا.

مراکز خرید ناحیه: مرکز خرید مالتپه پارک، مرکز خرید ریتیم و مرکز خرید مالتپه پیازا.

این پروژه به طور کامل مسکونی طراحی شده است و از 2 بلوک تشکیل شده است. 2 طبقه زیرزمین، طبقه همکف و 25 طبقه در بلوک A وجود دارد. بلوک B2 طبقه زیرزمین، طبقه همکف و 26 طبقه دارد. این مجموعه شامل 227 آپارتمان است. بسیاری از ویژگی های غنی مانند زمین بازی کودکان، استخر، بار کنار استخر، مسیرهای پیاده روی و دو، حمام ترکی، سونا، اتاق ماساژ، مرکز تناسب اندام، تراس حمام آفتاب، زمین بسکتبال و تنیس، پارکینگ سرپوشیده برای هر آپارتمان و نگهبانی 24/7 در این پروژه وجود دارند.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک بالکن فرانسوی و یک تراس هستند.

آپارتمان های دوبلکس 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک اتاق لباسشویی، یک بالکن و یک بالکن فرانسوی هستند. (بعضی از آپارتمان های 3 خوابه تنها دارای یک بالکن فرانسوی هستند.)

این آپارتمان های استانبول از ویژگی های با کیفیتی مانند کفپوش لمینیت، پنجره های پی وی سی دو جداره، درب فلزی، کابین دوش، کابینت حمام، نور نقطه ای و عایق گرما و صدا برخوردارند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با چشم انداز دریا و جزیره در استانبول

آپارتمان / استانبول / کارتال

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 84.700 €2+1 آپارتمان 165.200 €3+1 آپارتمان 254.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های دارای چشم انداز دریا و طبیعت در پندیک استانبولآپارتمان های دارای چشم انداز دریا و طبیعت در پندیک استانبول83.900 €2+1, 3+1پندیک / استانبولآپارتمانهای استانبول در کنار بزرگراه تی ای ام و مسیر اکسپرسآپارتمانهای استانبول در کنار بزرگراه تی ای ام و مسیر اکسپرس82.500 €1+1, 2+1گونشلی / استانبولآپارتمان های بزرگ در کنار مرکز مالی در استانبولآپارتمان های بزرگ در کنار مرکز مالی در استانبول84.800 €std, 1+1, 2+1 عمرانیه / استانبولآپارتمان های با منظره دریا و جزایر در یک مجتمع لوکس در استانبولآپارتمان های با منظره دریا و جزایر در یک مجتمع لوکس در استانبول84.900 €1+1, 2+1, 3+1, 5+2 dpکارتال / استانبول