تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا

ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاکویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-1ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-2ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-3ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-4ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-5ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-6ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-7ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا, پلان ملک-8
قیمت از 475.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 200 m² - 250 m²
 • 4+1 dp, 4+1 triplex
 • 4, 5
 • 1, 2
 • 12/2021
 • 2, 3
 • در حال ساخت
 • 17 km
 • 600 mt
 • 26 km
شماره ملک ALN-386

3 دلیل اصلی برای خرید

• زندگی در هم تنیده با طبیعت
• منظره دریا و طبیعت
• طراحی با کیفیت و مناسب

ویلاهای 1+4 هوشمند در کارگیجاک آلانیا که در دل طبیعت قرار دارند

این ویلا های با چشم انداز دریا در آلانیا در منطقه کارگیجاک واقع شده اند. آلانیا منطقه ای مورد علاقه در آنتالیا برای تعطیلات است. آلانیا با زیبایی های طبیعی، شهرهای باستانی، سواحل معروف و هتل های لوکس به مکانی جذاب تبدیل شده است. آلانیا یک فرصت عالی برای خریداران خانه است.

این ویلاهای مستقل با بازار، کافه ها، رستوران ها، پارک های سبز، ایستگاه های اتوبوس، هتل های مجلل، سواحل و بازارهای عمومی فاصله دارند. این ویلاها در آلانیا 600 متر تا ساحل، 19 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 7 کیلومتر تا ساحل کارگیجاک، 17 کیلومتر تا ساحل معروف داملاتاش،19 کیلومتر تا شهر باستانی ایوتپه، 27 کیلومتر تا شهر باستانی هاماکسیا،17 کیلومتر تا مرکز شهر آلانیا، 26 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 140 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 8 ویلای 2 طبقه در 3 نوع مختلف در زمینی به مساحت 3.511 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه دارای امکانات بسیاری مانند باغی با طراحی زیبا، استخر خصوصی، اینترنت وای فای، نگهبانی 24/7، باغبانی و سرایداری می باشد. این مجتمع احاطه شده با طبیعت، یک سبک زندگی آرام و با کیفیت را ارایه می دهد.

در این مجموعه 3 نوع ویلای 1+4 وجود دارد

ویلاهای 4 خوابه 250 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 اتاق رختکن، 3 حمام اختصاصی، حمام و بالکن.

ویلاهای 4 خوابه 230 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 اتاق رختکن، 3 حمام اختصاصی، حمام و بالکن.

ویلاهای پنت هاوس 4 خوابه 200 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 4 حمام اختصاصی، حمام ، بالکن و تراس.

این ویلاهای باشکوه آلانیا مجهز به تجهیزات درجه یک مانند ماهواره مرکزی، قاب آلومینیومی دو جداره، نور نقطه ای، درب فلزی، دیواره های مقاوم در برابر حرارت و آب، آشپزخانه مجهز به ام دی اف، تهویه مطبوع ، کالاهای سفید، کفپوش سرامیکی، سیستم خانه هوشمند، کرکره برقی و سیستم گرمایش از کف می باشند. این ویلاها دارای اتاق های بزرگ و جادار بوده که از نور طبیعی بهره مند می شوند. نقشه طبقات با انعطاف پذیری فراوان در ویلاها گزینه های گسترده ای برای زندگی ارایه می دهند.

ویژگی های عمومی ویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا

ویلا / آلانیا / کارکیجاک

سونااستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 475.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.07.2021 12:23:29

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیا465.000 €5+1 dp, 7+1 Triplexکارکیجاک / آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیا445.000 €4+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیاویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا475.000 €5+1 trpبکتاش / آلانیاویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعهویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعه490.000 €4+1کارکیجاک / آلانیا