تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا

ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکزویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, کالکان / مرکز - videoویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-1ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-2ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-3ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-4ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-5ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-6ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-7ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-8ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-9ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-10ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-11ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-12ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-13ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-14ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-15ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا, تصاویر داخلی-16
قیمت 689.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 300 m²
 • 4+1
 • 4
 • 2
 • 2016
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 1 km
 • 125 km
شماره ملک KLN-040

ویلای 4 خوابه لوکس با استخر بسیار بزرگ در کالکان

ویلای با دید دریا که در موقعیتی درخشان در منطقه کالکان قرار دارد. این ناحیه مرتقع بوده و مشرف به روستا و خلیج کالکان است. کالکان یک منطقه احاطه شده با طبیعت زیبا و ویلاها و آپارتمان های لوکس فراوان است. با توجه به جغرافیای دوست داشتنی و مجتمع های مسکونی مدرن، مورد توجه مردم سراسر جهان قرار دارد. از همین رو؛ سرمایه گذاری در کالکان بسیار سودآور است.

این ویلای کالکان به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مانند بازارهای عمومی، مغازه ها، فعالیت های ساحلی و امکانات، رستوران ها، کافه ها، بارها، هتل ها، کلینیک ها، داروخانه ها، پارک ها و زمین های بازی کودکان نزدیک است.این ویلای 250 متر از نزدیکترین منطقه خرید و 1 کیلومتر تا شهر قدیمی کالکان فاصله دارد.

این ویلای فوق العاده در زمینی به مساحت 600 متر مربع ساخته شده است. امکانات مهمی شامل پارکینگ ماشین، 2 استخر شنا شامل یک استخر بسیار بزرگ، تراس برای آفتاب گرفتن، یک سالن ورزشی، جکوزی و یک باغ اختصاصی دوست داشتنی در آن وجود دارند.

این ویلای 4 خوابه 300 متر مربعی، دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 4 حمام در اتاقها، سرویس بهداشتی، سالن ورزش و اتاق بازی، اتاق لباسشویی، 2 بالکن و 2 استخر است.

در حال حاضر درآمد اجاره ای این ویلای مجلل 40000 پوند در طول فصل است. داخل این ویلا در کالکان به زیبایی با بسیاری از امکانات رفاهی مهم مانند تهویه مطبوع در تمام اتاق ها، کف مرمر و کف پوش، لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، کرکره و آنتن ماهواره ای مجهز شده است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلایی هنرمندانه در کالکان با چشم اندازی وسیع از دریا

ویلا / کالکان / مرکز

استخرسالن ورزشپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریامرکز شهر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 689.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا با کیفیت بالا با استخر بی نهایت در کالکانویلا با کیفیت بالا با استخر بی نهایت در کالکان633.100 €4+1 dpمرکز / کالکانآتلنتیس ویلاآتلنتیس ویلا633.100 €4+1 dpمرکز / کالکانخانه کاملا مبله کالکان در 250 متری ساحلخانه کاملا مبله کالکان در 250 متری ساحل690.700 €5+1 trpمرکز / کالکانویلا یاکوت 1ویلا یاکوت 1748.200 €5+1 triplexمرکز / کالکان