تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی

خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکزخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, کوجا ائلی / مرکز - videoخانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, تصاویر داخلی-1خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, تصاویر داخلی-2خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, تصاویر داخلی-3خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, تصاویر داخلی-4خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, پلان ملک-1خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی, پلان ملک-2
قیمت 45.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • کوجا ائلی / مرکز
 • 60 m²
 • 1+0
 • 1
 • 02/2022
 • 5
 • در حال ساخت
 • 9 km
 • 63 km
شماره ملک KCO-0008

3 دلیل اصلی برای خرید

• در کنار دانشگاهی با محوطه بزرگ 6.5 میلیون متر مربعی
• حداقل 65 درصد افزایش ارزش تا زمان تحویل
• مناسب برای اخذ تابعیت ترکیه

خانه های دانشجویی با بازده بالا در کنار دانشگاه در کوجاایلی

این خانه های دانشجویی فروشی در کنار دانشگاه کوجاایلی، در کوجاایلی واقع شده اند. کوجاایلی یکی از استانهای مورد علاقه دانشجویان برای تحصیل با نزدیکی به شهرهای استانبول و مرمره و فرصت های عالی آموزشی است. پروژه ای به نام یونیوا، که توسط یک مارک معروف سازگار با محیط زیست ارائه شده است، تقاضای زیادی دارد و در یک منطقه بسیار جذاب در فاصله کمی از دانشگاه و فقط 9 کیلومتر از مرکز شهر، 10 کیلومتر از ایستگاه اتوبوس کوجاایلی، 63 کیلومتری فرودگاه سبییاگوکچن و 85 کیلومتری استانبول واقع شده است.

بیش از 81.000 دانشجو در دانشگاه کوجاایلی تحصیلات خود را ادامه می دهند و تقریباً 52 درصد از این جمعیت با مشکل اسکان مواجه هستند. گزینه های اقامتی فعلی قادر به تأمین شرایط فزیکی مناسب و مدرن زندگی برای دانشجویان در حال افزایش نیستند. یونیوا قصد دارد کیفیت زندگی دانش آموزان را از طریق فراهم آوردن مکان های جذاب و دارای مناطق اجتماعی بسیار مورد نیاز پشتیبانی شده از فناوری بالا در حالی که آنها زندگی و تحصیل می کنند، افزایش دهد و به طور همزمان حداکثر سود را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

مزایای سرمایه گذاری این پروژه ارزشمند به شرح زیر است:

• بازده بالا تا 12 درصد به طور متوسط در 8 سال (در حالت سرمایه گذاری سنتی بلند مدت این عدد به 25 سال می رسد)
• حداقل 8 درصد تضمین درآمد اجاره ای (3 برابر سودآورتر از سایر سرمایه گذاری های سنتی املاک و مستغلات)
• مناسب برای اخذ تابعیت ترکیه

براساس گزارش یونسکو، ترکیه دومین کشور انتخابی برای تحصیل دانشجویان خارجی است. یونیوا همچنین توجه اتحادیه های دانشجویی معروف جهان را از قبل جلب کرده است. با توجه به تقاضای زیاد داخلی و خارجی، این پروژه مدل جدیدی سرمایه گذاری در بازار خواهد بود و حتی برای سرمایه گذاران پس انداز اندک نیز می تواند سود بزرگی کسب کند.

این پروژه خانه دانشجویی در زمینی به مساحت 26.305 متر مربع ساخته شده است. این شرکت مدیریتی دارد که کل تجارت را از قبیل یافتن مستاجر، عوارض و نگهداری و تعمیر اداره می کند. علاوه بر این، این پروژه دارای پذیرش، مرکز بهداشت، اتاق مطالعه، کتابخانه، مرکز فتوکپی، فضای ورزشی در فضای باز، سالن ورزشی، اتاق موسیقی و هنر، اتاق خشکشویی و اتو، اتاق های بازی، اتاق های سرگرمی، اتاق سینما و تلویزیون، کافه سالن غذاخوری، مناطق استراحت، آرایشگاه، محل های ذخیره سازی و سوپرمارکت ها است. این پروژه با چندین زمینه اجتماعی برای دانشجویان دانشگاه و همچنین خانواده هایی که به دنبال مکانی راحت، منظم و امن برای فرزندان خود هستند بسیار جذاب است. با جزئیات بیشتر، یونیوا زمینه های مطالعاتی را فراهم می کند که با توجه به گروه های دانشگاه های منطقه طراحی شده است تا به کار تولیدی دانشجویان کمک کند. همچنین، این پروژه اسکان کوتاه مدت برای خانواده های دانش آموزان را نیز فراهم می کند.

ظرفیت کل تختخواب در این پروژه، که در مجموع از 262 واحد تشکیل شده است، 786 است. در این پروژه، هر واحد به عنوان یک آپارتمان استودیو برنامه ریزی شده است. این استودیوها به صورت یک فضای مشترک با 3 تخت برای 3 دانشجو با سرویس بهداشتی آماده شده اند. تمام آپارتمان ها به طور کامل مبله تحویل داده خواهند شد.

انواع خانه های دانشجویی

خانه های دانشجویی 60 متر مربع با یک اتاق خواب و حمام است. (آشپزخانه و اتاق نشیمن از مناطق مشترک هر دو آپارتمان است.)

توجه: پروژه خانه دانشجویی یونیوا فقط برای اهداف سرمایه گذاری مناسب است. فرد حق ورود به اینجا را ندارد. می توان آنها را به دانشجویان اجاره داد.

* برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه مسکن دانشجویی یونیوا، می توانید مقاله مربوطه را در اینجا بخوانید: سرمایه گذاری در نسل جدید املاک و مستغلات با سود بالا: مسکن دانشجویی یونیوا

ویژگی های عمومی خانه های دانشجویی در کنار دانشگاه در کوجاایلی

آپارتمان / کوجا ائلی / مرکز

آسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانآشپزخانه طرح باز
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 45.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.07.2021 15:05:48

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات لوکس در موقیعت خوب در کارتپه، کوجاایلی املاک و مستغلات لوکس در موقیعت خوب در کارتپه، کوجاایلی 48.500 €1+1, 2+1, 3+1کارتپه / کوجا ائلیآپارتمان های لوکس درهم تنیده با طبیعت در کوجاایلیآپارتمان های لوکس درهم تنیده با طبیعت در کوجاایلی49.600 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1باش اسکله / کوجا ائلیآپارتمان های با نمای دریا و شهر در مجتمع لوکس در کوجاایلی آپارتمان های با نمای دریا و شهر در مجتمع لوکس در کوجاایلی 53.600 €1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dpمرکز / کوجا ائلیملک در یک مجتمع با امکانات غنی در کوجاایلی ملک در یک مجتمع با امکانات غنی در کوجاایلی 56.600 €1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1 dpباش اسکله / کوجا ائلی