تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول

آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجهآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-15
قیمت از 72.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استانبول / کوچکچکمجه
 • 70 m² به 107 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2018
 • 17
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 11 km
شماره ملک IST-222

آپارتمان در کوچوکجکمجه با یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

آپارتمانهای با طراحی مدرن که در کوچوکجکمجه در سمت اروپایی استانبول واقع شده اند. کوچکچکمجه از لحاظ سرمایه گذاری بالاترین نرخ را در بین مناطق استانبول دارد. با پروژه های مسکونی لوکس این منطقه یکی از مناطق مهم در بازار املاک و مستغلات استانبول است. کوچکجکمجه میزبان برخی از موسسات آموزش عالی، مراکز خرید معتبر و بیمارستان ها است. به لطف محل مرکزی، این منطقه در مرکز اتصالات شهری است و دسترسی به فرودگاه از طریق آن آسان می باشد.

این آپارتمانهای کاربردی بدلیل نزدیکی به بزرگراه های تی ای ام و ای-5، وسایل حمل و نقل عمومی، فرودگاه ها، خدمات آموزشی و بهداشتی، مراکز خرید و مراکز تفریحی نظرها را به خود جلب می کنند. این آپارتمانها در استانبول 6 کیلومتر تا بازار استانبول، 11 کیلومترتا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 2 کیلومتر با نزدیکترین بیمارستان و 4 کیلومتر با نزدیکترین دانشگاه فاصله دارند.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید براک، بازار استانبول، مرکز خرید ایهلامور، استانبول پاور اوتلت، مرکز خرید آرنا پارک و آتاکنت سیتی.

بیمارستانها در این ناحیه: مرکز توانبخشی و آموزشی چیچیک باهچسی، بیمارستان آتاکنت آجی بادام، بیمارستان باتی باهات، بیمارستان استانبول، مرکز فیزیوتراپی رهامر و بیمارستان خصوصی کنت هالکالی.

مدارس منطقه: کالج هالکالی دوگا، کالج اوکیانوس، پردیس هالکالی بیلفن، دانشکده بیلیم، کالج جهانگیر، کالج هالکالی باهچهشهیر، کالج اتکی و دانشگاه زعیم صباهاتین استانبول.

این پروژه یک بلوکه در مساحت 6.400 متر مربع ساخته شده است. در این مجتمع 149 آپارتمان کاربردی و 5 واحد تجاری وجود دارد. این پروژه آپارتمانهای 1+1 و 2+1 به مساحتهای بین 70 و 110 متر مربع را ارایه می کند. این آپارتمانهای رو به میدان آتاکوی، از بسیاری از امکانات مختلف مانند پارکینگ سرپوشیده و فضای باز، اتاق جلسات، مرکز تناسب اندام مجهز به تجهیزات مدرن، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی، رستوران، کافه، آسانسور، رعد و برقگیر، ژنراتور، مخزن آب، هیدروهور، سیستم ویدیویی مدار بسته، ورود امن، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 برخوردارند.

2 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 107 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق رختشویی و بالکن.

تمام این آپارتمان ها در کوچکجکمجه دارای درب فولادی، سیستم آنتن ماهواره ای، گاز طبیعی، سنسورهای دود و آتش و سیستم اطفا حریق اتومات هستند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول

آپارتمان / استانبول / کوچکچکمجه

آسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 72.500 €2+1 آپارتمان 111.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.2.2019 09:07:52

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
یک زندگی راحت مانند یک رویا در آپارتمانهای استانبولیک زندگی راحت مانند یک رویا در آپارتمانهای استانبول72.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1بیلیکدوزو / استانبولاملاک مرکزی با طراحی زیبا در استانبول، کاگیتانهاملاک مرکزی با طراحی زیبا در استانبول، کاگیتانه68.600 €2+1, 3+1, 4+1کاغذخانه / استانبولآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرسآپارتمانهای معتبر در استانبول در حوزه راه اکسپرس74.600 €1+1, 2+1باغچه لی اولر / استانبولآپارتمان لوکس در مجتمعآپارتمان لوکس در مجتمع75.100 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبول
ما استخدام میکنیم