تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول

آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استامبول / کوچکچکمجهآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استامبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, استامبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول, تصاویر داخلی-15
قیمت از 80.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استامبول / کوچکچکمجه
 • 70 m² به 110 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2018
 • 17
 • در حال ساخت
 • 2 km
 • 11 km
شماره ملک IST-222

اطلاعات کمپین

آپارتمان در استانبول با گارانتی درآمد اجاره

یک کمپانی بزرگ از یک شرکت ساختمانی معتبر و قابل اعتماد در استانبول. آنتالیا هومز همچنان ارایه دهنده فرصت عالی و بازده عالی برای سرمایه گذاران میباشد. کسانی که املاک و مستغلات را از این پروژه خرید می کنند بازده بالایی از اجاره ملک خود برای 2 سال به دست خواهند آورد.

درآمد اجاره به شرح زیر است:

درآمد اجاره 8.5 درصد در سال برای آپارتمان مبله 2+1

درآمد اجاره 7.5- 8.0 درصد در سال برای آپارتمان 1+1

قیمت فروش آپارتمان شامل تمام هزینه های مرتبط مانند؛ مبلمان، لوازم خانگی، انتقال ملک (انتقال تاپو) مالیات و غیره میباشد.

اعتبار تا 31.3.2018 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

آپارتمان در استانبول با گارانتی درآمد اجاره

یک کمپانی بزرگ از یک شرکت ساختمانی معتبر و قابل اعتماد در استانبول. آنتالیا هومز همچنان ارایه دهنده فرصت عالی و بازده عالی برای سرمایه گذاران میباشد. کسانی که املاک و مستغلات را از این پروژه خرید می کنند بازده بالایی از اجاره ملک خود برای 2 سال به دست خواهند آورد.

درآمد اجاره به شرح زیر است:

- درآمد اجاره 8.5 درصد در سال برای آپارتمان مبله  2 + 1

-درآمد اجاره 7.5- 8.0 درصد در سال برای آپارتمان 1 + 1

قیمت فروش آپارتمان شامل تمام هزینه های مرتبط مانند؛ مبلمان، لوازم خانگی، انتقال ملک (انتقال تاپو) مالیات و غیره میباشد.

آپارتمان در کوچوکجکمجه با یک موقعیت عالی برای سرمایه گذاری

آپارتمانهای با طراحی مدرن که در کوچوکجکمجه در سمت اروپایی استانبول واقع شده اند. کوچکچکمجه از لحاظ سرمایه گذاری بالاترین نرخ را در بین مناطق استانبول دارد. با پروژه های مسکونی لوکس این منطقه یکی از مناطق مهم در بازار املاک و مستغلات استانبول است. کوچکجکمجه میزبان برخی از موسسات آموزش عالی، مراکز خرید معتبر و بیمارستان ها است. به لطف محل مرکزی، این منطقه در مرکز اتصالات شهری است و دسترسی به فرودگاه از طریق آن آسان می باشد.

این آپارتمانهای کاربردی بدلیل نزدیکی به بزرگراه های تی ای ام و ای-5، وسایل حمل و نقل عمومی، فرودگاه ها، خدمات آموزشی و بهداشتی، مراکز خرید و مراکز تفریحی نظرها را به خود جلب می کنند. این آپارتمانها در استانبول 6 کیلومتر تا بازار استانبول، 11 کیلومترتا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 2 کیلومتر با نزدیکترین بیمارستان و 4 کیلومتر با نزدیکترین دانشگاه فاصله دارند.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید براک، بازار استانبول، مرکز خرید ایهلامور، استانبول پاور اوتلت، مرکز خرید آرنا پارک و آتاکنت سیتی.

بیمارستانها در این ناحیه: مرکز توانبخشی و آموزشی چیچیک باهچسی، بیمارستان آتاکنت آجی بادام، بیمارستان باتی باهات، بیمارستان استانبول، مرکز فیزیوتراپی رهامر و بیمارستان خصوصی کنت هالکالی.

مدارس منطقه: کالج هالکالی دوگا، کالج اوکیانوس، پردیس هالکالی بیلفن، دانشکده بیلیم، کالج جهانگیر، کالج هالکالی باهچهشهیر، کالج اتکی و دانشگاه زعیم صباهاتین استانبول.

این پروژه یک بلوکه در مساحت 6.400 متر مربع ساخته شده است. در این مجتمع 149 آپارتمان کاربردی و 5 واحد تجاری وجود دارد. این پروژه آپارتمانهای 1+1 و 2+1 به مساحتهای بین 70 و 110 متر مربع را ارایه می کند. این آپارتمانهای رو به میدان آتاکوی، از بسیاری از امکانات مختلف مانند پارکینگ سرپوشیده و فضای باز، اتاق جلسات، مرکز تناسب اندام مجهز به تجهیزات مدرن، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی، رستوران، کافه، آسانسور، رعد و برقگیر، ژنراتور، مخزن آب، هیدروهور، سیستم ویدیویی مدار بسته، ورود امن، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 برخوردارند.

2 نوع آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 72-70 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 اتاق خوابه 110-107 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق رختشویی و بالکن.

تمام این آپارتمان ها در کوچکجکمجه دارای درب فولادی، سیستم آنتن ماهواره ای، گاز طبیعی، سنسورهای دود و آتش و سیستم اطفا حریق اتومات هستند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با طراحی مدرن خیره کننده در استانبول

آپارتمان / استامبول / کوچکچکمجه

آسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 80.600 €2+1 آپارتمان 124.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.2.2018 13:12:13

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای استانبول در مجتمعی مسکونی و تجاریآپارتمانهای استانبول در مجتمعی مسکونی و تجاری80.200 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1باشاک شهیر / استامبولآپارتمان آماده تحویل در چکمه کوی در استانبول ترکیهآپارتمان آماده تحویل در چکمه کوی در استانبول ترکیه80.000 €1,5+1, 2+1چکمه کوی / استامبولخرید یک آپارتمان در استانبول برای یک زندگی جدیدخرید یک آپارتمان در استانبول برای یک زندگی جدید81.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1کوچکچکمجه / استامبولاستانبول فلتس برای فروشاستانبول فلتس برای فروش82.400 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1باشاک شهیر / استامبول
ما استخدام میکنیم