تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه

آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکزآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, بلک / مرکز - videoآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-7آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-8آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-9آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-10آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-11آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-12آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-13آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه, تصاویر داخلی-14
قیمت 75.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 106 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2019
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 1,5 km
 • 31 km
شماره ملک BLK-061

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک خیابان توریستیک
• مجتمع مسکونی با استخر شنا و خدمات امنیتی
• منطقه با پیشنهاد سرمایه گذاری

آپارتمان در بلک با زیربنای گرمایش مرکزی در مجتمع مسکونی با تعداد طبقات کم

آپارتمان شیک در منطقه ای زیبا در بلک واقع شده است که توسط هتل های 5 ستاره احاطه شده است. بلک یکی از مهم ترین مکان های تعطیلات در جهان با طبیعت و آب و هوای خوب است. این منطقه با زمین های گلف در سطح جهانی مشهور است. تعداد زیادی از هتل های 5 ستاره، 17 کیلومتر تا سواحل شنی، مکان های تفریحی و مناطق تاریخی وجود دارد. بلک منطقه ای است که بسیاری از مردم برای تعطیلات انتخاب میکنند. با توجه به اماکن مهم این منطقه، شما می توانید با خرید بک آپارتمان در بلک، ترکیه سرمایه گذاری بسیار سودآوری داشته باشید.

این آپارتمان ها در بلک دسترسی آسان به حمل و نقل آسان دارند. این آپارتمانها به خیابان توریستیک معروف نزدیک هستند. فرودگاه بین المللی آنتالیا 31 کیلومتر، ساحل شنی 1،5 کیلومتر و مرکز بلک 3 کیلومتر از این آپارتمان ها فاصله دارند. شما می توانید بسیاری از رستوران ها، بوتیک ها، سوپر مارکت ها و بانک های مرکزی را به راحتی پیدا کنید.

این مجتمع مسکونی کم ارتفاع شامل 3 بلوک و در مجموع از 10 آپارتمان تشکیل شده است. آپارتمان 2+1، 3+1 و 4+1 که از 106 متر مربع و 220 متر مربع تشکیل شده اند. این مجتمع دارای استخر شنا روباز، پارکینگ خودرو، چشم انداز فضای سبز و خدمات امنیتی 24/7 است.

در اینجا تنها 1 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 106 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و 1 یا 2 بالکن است.

تمام این آپارتمان ها دارای طراحی مدرن داخلی میباشند. این آپارتمان ها دارای فضاهای بزرگ زندگی هستند.همچنین این آپارتمان ها دارای یک درب فلزی، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، رختکن، وان حمام در آپارتمان دوبلکس، آنتن ماهواره، نورافکن، آیفون داخلی، کف مرمر و تهویه مطبوع، پانل های خورشیدی و زیرساخت های گرمایش مرکزی هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه

آپارتمان / بلک / مرکز

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 75.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان مبله ی آماده تحویل در یک مجتمع دارای استخر در بلکآپارتمان مبله ی آماده تحویل در یک مجتمع دارای استخر در بلک71.300 €2+1مرکز / بلکآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعیآپارتمانهای مبله در بلک احاطه شده با امکانات اجتماعی69.000 €1+1, 3+1 dpمرکز / بلکآپارتمانهای قیمت مناسب با ایده بوتیک در بلکآپارتمانهای قیمت مناسب با ایده بوتیک در بلک82.000 € 4+1 dpمرکز / بلکآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلکآپارتمان های آماده تحوبل در نزدیکی زمینهای گلف در بلک86.100 €2+1, 4+1 dpمرکز / بلک