تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا

آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 155.500 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 3.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / لارا
 • 180 m²
 • 3+1
 • 3
 • 1
 • 2000
 • 11
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 1,5 km
 • 15 km
شماره ملک AYT-1022

3 دلیل اصلی برای خرید

• در فاصله پیاده روی از امکانات رفاهی اجتماعی
• طراحی داخلی لوکس و گاز طبیعی
• رو به چهار جبهه

آپارتمان های درخشان بازسازی شده رو به چهار جبهه در لارا، آنتالیا

این آپارتمان های فروشی در لارا، آنتالیا واقع شده اند. این منطقه یک سبک زندگی آرام و صلح آمیز را با امکانات رفاهی اجتماعی ارائه می دهد. شما می توانید شب های شادی را در کناره های ساحل سپری کنید و یا از امکانات اجتماعی رستوران های معروف منطقه، مراکز خرید و کافه ها بهره مند شوید. لارا همچنین منطقه ای با هتل های بسیار لوکس است که عمدتا در ساحل محبوب لارا تعطیلاتی رویایی مانند ارائه می دهد.

این آپارتمان فروشی در آنتالیا در یک مکان عالی در لارا واقع شده است، به تمام امکانات رفاهی مانند مارکیت، بازار عمومی، بیمارستان ها، مدارس، مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها و سواحل نزدیک است. این آپارتمان های درخشان 850 متر از مرکز خرید شمال و بیمارستان میدیکال پارک آنتالیا، 1 کیلومتر تا مرکز خرید لورا، 1.5 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل و مرکز خرید تیراسیتی، 4 کیلومتر تا آبشارهای دودن، 6.5 کیلومتر تا ساحل لارا، 8.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 9 کیلومتر تا کالیجی (شهر قدیمی) و 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان دارای یک بلوک با 11 طبقه است و دارای ویژگی های مشترک مانند پارکینگ ماشین در فضای باز، آسانسور، سرایداری، باغ خوب طراحی شده و سیستم های دوربین امنیتی 24 ساعته می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

این آپارتمان درخشان دارای امکانات داخلی لوکس مانند درب استیل، عایق حرارتی، وسایل آشپزخانه، گاز طبیعی، بخاری، کرکره، بالکن شیشه ای، رختکن، انرژی خورشیدی، نور نقطه ای و لیدی و تزئینات دیوار با سنگ است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسورسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 155.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 3.06.2021 09:38:22

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان کاملاً مبله درشیرین یالی نزدیک به امکانات اجتماعیآپارتمان کاملاً مبله درشیرین یالی نزدیک به امکانات اجتماعی155.000 €2+1لارا / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا135.000 €1+1, 2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیا161.100 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا166.400 €4+2 dpلارا / آنتالیا