تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آکادمی تکجه متولد شد!

1.10.2019

Tekce Academy logoهدف اصلی Antalya Homes Emlak A.Ş. پیشرفت مستمر افراد است. ما همواره تلاش کرده ایم که فرصتهایی برای پیشرفت در اختیار انها قرار دهدیم تا تواما در کار و امور شخصی موفقیت را درپیش گیرند. در نتیجه، آکادمی تکجه متولد شد و اولین برنامه آموزشی آن در تاریخ 1 اکتبر 2019 برگزار شد.

کارمندان جدید یک برنامه آموزشی 6 هفته ای را طی می کنند که توسط یک مربی باتجربه آقای لونت بکتاش که مدیر آکادمی تکجه می باشد، مدیریت و نظارت می گردد.

اولین دوره آموزشی در 1 اکتبر 2019 با حضور 20 کارآموز آغاز شده است. آقای لونت اطمینان می دهد که برنامه های آموزشی دانش اساسی را که یک کارمند جدید برای تبدیل شدن به یک نماینده املاک موفق لازم دارد را ارایه می دهد. همچنین، وی اطمینان می دهد که این برنامه آموزشی به آنها کمک می کند تا ماهیت کار را به صورت حرفه ای تر و سازمان یافته درک کنند.

اولین فارغ التحصیلان آکادمی Tekce

از برنامه شش هفته آکادمی تکجه چه انتظاری دارید؟

از آنجا که ما به طور منحصر به فردی در این را ثابت قدم هستیم، یک برنامه آموزشی بسیار حرفه ای را ارایه می دهیم. برای موفقیت در آموزش، برنامه های آموزشی ما توسط تیم باتجربه مان ارایه می شود، که با کارمندان جدید از A تا Z همراهی خواهند کرد تا نمایندگان بسیار حرفه ای را که انتظار داریم، آموزش دهیم. در نتیجه، این نمایندگان جدید با تعالی و استانداردهای بالا به مشتریان خود خدمات رسانی می کنند.

این برنامه آموزشی فشرده شش هفته ای، دانش کاملی در مورد قوانین و مقررات مربوط به املاک و مستغلات، نکات اساسی کع باید در نظر گرفت و قوانین اخلاقی که باید رعایت شود را تهیه می کند.

همچنین، این آکادمی مطالعات موردی ارایه می دهد تا نمایندگان و مشاورین جدید املاک ما بر ترفندهای اصلی و اساسی مورد نیاز برای برتری در این شغل، تسلط یابند. به طوری که تا پایان آموزش، آنها خدمات ممتازی را برای مشتریان خود فراهم می کنند.

برنامه ویژه آموزش آکادمی تکجه چیست؟

آنچه این برنامه آموزشی را موثرتر می کند این واقعیت است که تجارب کاری واقعی را ارایه می دهد و به کارآموزان این امکان را می دهد تا دریابند که چگونه فروش انجام می شود. به این ترتیب، آنها خود را بخشی از تیم احساس کرده و در کار جدیدشان به خوبی مشارکت می کند. مدیریت Antalya Homes Emlak A.Ş. آگاه است که فراهم کردن چنین محل کار مفید و حمایتی، به کارکنان جدید انگیزه می دهد تا تنها طی شش (6) هفته، بهترین عملکرد خود را نشان دهند.

ما، در Antalya Homes Emlak، تا زمانی که شما علاقه مند به کار در املاک و مستغلات هستید، برای اینکه بخشی از تیم ما باشید، نیاز به تجربه در زمینه املاک و مستغلات نداریم. زیرا می توانیم تیمی کاملا حرفه ای ایجاد کرده تا در مشاغل خود سرآمد بوده و بتوانند بخشی از بهترین شرکت املاک و مستغلات ترکیه باشند.

Tekce Academy

Tekce Academy

آیا علاقه مند به عضویت در خانواده املاک و مستغلات آنتالیاهومز هستید؟

اگر بله، پس اولین گام در پیشرفت شغلی خود را برداشته اید! تمام آنچه شما باید داشته باشید یک شخصیت علاقه مند به یادگیری، اشتیاق به حوزه املاک و مستغلات، توانایی کار در یک شرکت چند ملیتی و تمایل به اتخاذ ایده های جدید میباشد.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سادگی به صفحه "کار با ما" مراجعه کرده و به دنبال موقعیت شغلی آینده خود باشید.

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به