تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

22.04.2019

به عنوان یک آژانس پیشرو در املاک و مستغلات، خریداران بالقوه اغلب از ما میپرسند بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه کجاست؟ با این حال، پاسخ پیچیده تر از آن است که بتوان تنها یک مکان را بعنوان مقصد نهایی نام برد، زیرا خریداران دارای بودجه های مختلف، اولویتهای متفاوت در زندگی و ایده های گوناگون نسبت به خانه محبوب خود می باشند.

هر منطقه ای برای سطوح مختلف جامعه متفاوت و جذاب است. در این مقاله، ما به مکان های محبوب خریداران خارجی در بخش مسکن ترکیه نگاهی خواهیم کرد و در مورد مناطق خاصی که بدلیل سرمایه گذاری خاص، شهرت فراوان بین المللی و داخلی دارند، بحث خواهیم نمود.

در ابتدا باید گفته شود که بجز تنها پنج ملیت، تمام کشورهای جهان می توانند در ترکیه ملک خصوصی خریداری کنند، بنابراین هیچ محدودیتی برای سرمایه گذاری وجود ندارد، به جز مناطق نظامی که حتی ترک ها نیز نمی توانند در آنجا ملک بخرند.

ما به شهروندان بسیاری از کشورها خانه فروخته ایم و این روند سریع و آسان است. راهنمای خرید گام به گام خانه ما را بخوانید تا بیشتر بدانید، اما اجازه دهید به مکان هایی برای سرمایه گذاری سودآور املاک و مستغلات نیز نگاهی بیندازیم.

استانبول پرتلاش: مکانی که می توان روی آن حساب کرد

بهترین مکانها برای خرید ملک در ترکیه کجاها هستند؟

1: استانبول پرتلاش: مکانی که می توان روی آن حساب کرد

استانبول همواره در ترکیه پیشرو بوده و خواهد بود. به عنوان مرکز تجارت، گردشگری، آموزش و پرورش و اقتصاد، بخش املاک و مستغلات آن، هم برای فروش به اتباع خارجی و هم فروش به ترکها فعال است. این شهر ماموریت دارد تا خود را از طریق پروژه های بزرگ و مدرن بازار مسکن، نوسازی نماید. از اینرو، بسیاری از خریداران جذب پروژه های پیش فروش و پیشرفته جدید در مناطقی مانند باغجیلار، کوچکچکمجه و اسنیورت می شوند.

2: آنتالیا در مدیترانه ترکیه

آنتالیا به لحاظ فروش بیشترین تعداد خانه در هر ماه همچنان در رتبه دوم قرار دارد. با ترکیبی از یک مرکز بزرگ و سواحل کوچک، یکی از ارزانترین مکانها برای خرید مسکن می باشد. نواحی برجسته آن شامل ساحل لارا و محله کنییالتی هستند. لازم به ذکر است آنتالیا دومین مقصد توریستی محبوب در ترکیه است؛ از این رو برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات که بدنبال خرید ملک برای اجاره هستند، جذابیت دارد. این منطقه دارای جامعه بزرگی از اتباع خارجی است که خانه ای را خریداری کرده اند و اکنون در تمام طول سال در آن زندگی می کنند.

3: املاک آلانیا

آلانیا متعلق به استان بزرگ آنتالیا است، اما در سال های اخیر، در گردشگری و فروش خانه پیشرفت بسیاری داشته و در حال حاضر شایسته تحسین بسیاری است. یکی از نواحی آلانیا که برای خریداران خانه های تعطیلاتی جلب توجه می کند، محموتلار است که با سواحل خود بسیاری از خارجی ها را جهت گذران تعطیلاتی ایده آل یا خرید خانه دوم به سوی خود می کشد.

4: بورسا: سال به سال بهترین منطقه

سال به سال خریداران خارجی خانه در بورسا افزایش چشمگیری میابند. بسیاری از آنها از کشورهای خاورمیانه هستند که به لحاظ فرهنگ، غذا و تاریخ شباهت زیادی دارند. در سال های اخیر، به لطف ثبت در لیست سایتهای یونسکو، گردشگری آن به رکورد جدیدی رسیده است. در سالهای اخیر تب اسکی در ترکیه گسترش یافته و بورسا کوه مشهور اولوداگ خود را برخ می کشد که در زمستان مکانی دیدنی است.

ترابزون در دریای سیاه

5: خانه ای در یالووا بخرید

یالووا که در نزدیکی بورسا قرار دارد، یکی دیگر از مکانهایی است که اخیرا برای بازتولید بازار املاک و مستغلات فعال شده است، اما خبر خوب برای یک خریدار این است که قیمت ملک آن به ازای هر متر مربع ارزان است. استقرار در یک ساعتی استانبول، جایگزینی برای یافتن املاکی با سبک زندگی آرام می باشد.

6: ترابزون در ساحل دریای سیاه

از هر کسی در مورد ترابزون بپرسید، اول از همه از باشگاه فوتبال آن می گوید، اما به دلایل دیگری، خریداران به این منطقه جذب می شوند. شهر در دامنه کوه کاجکار قرار دارد و در آخر هفته با مکانهایی همانند اوزونگل و آیدر، ساکنین خود را به خلوتگاه طبعیت می کشاند.

بهترین مناطق برای املاک لوکس

مکان های بسیاری برای سرمایه گذاری بر روی خانه های لوکس وجود دارند، از جمله استانبول و آنتالیا بطور برجسته که دارای خانه های بزرگ با معماری و طراحی جدید می باشند. با این حال، خریداران باید اقامتگاه کوچکتر مدیترانه ای کالکان را نیز در نظر بگیرند. با آنکه این ناحیه به دلیل خانه های بزرگ در صنعت ساخت و ساز ترکیه مشهور است، خانه های لوکس با منظره فوق العاده ی دریا را در محله های دنج کمورلوک و کیسال می توانید خریداری نمایید. املاک اجاره ای کالکان بدلیل بازده سالیانه خود، بسیارمحبوب می باشند.

بهترین مکان برای خرید ملک در ترکیه

آغاز جستجوی ملک خود در ترکیه

به عنوان یک آژانس بین المللی املاک با دفاتری در سراسر ترکیه، ما می توانیم به شما کمک کنیم که بهترین مکان برای خرید ملکتان در ترکیه را انتخاب کنید. اگر شما بدنبال آپارتمان یا خانه های فروشی هستید، متخصصان محلی ما نه تنها به شما کمک می کنند که آنرا پیدا کنید، بلکه به شما در انتخاب منطقه ای بر اساس اولویتهای زندگی و بودجه تان کمک می کنند.

برای صحبت با نماینده ما، به ما تلفن کنید یا ایمیل بزنید یا با استفاده از آیتم چت امروز با ما تماس بگیرید. همچنین لیست املاک فروشی ما در ترکیه را بررسی کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر خانه ای که توجه شما را جلب کرده، از فرم درخواست استفاده نمایید.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به